Metro Exodus na porównaniu z Enhanced Edition. Spore różnice w oprawie wideo

LM
2021/05/06 12:40

Już dziś na PC zadebiutuje Metro Exodus Enhanced Edition dedykowane kartom obsługującym ray tracing. Sprawdź, czy warto wrócić do Artema.

Metro Exodus na porównaniu z Enhanced Edition. Spore różnice w oprawie wideo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś na komputerach osobistych pojawi się specjalna, ulepszona wersja gry Metro Exodus. Na potrzeby wersji Enhanced Edition studio 4A Games rozszerzyło wsparcie gry dla wielu nowinek zarezerwowanych dla kart grafiki obsługujących technikę śledzenia promieni. Te postanowił zestawić z oryginałem youtuber znany jako Cycu1, a na załączonym poniżej materiale możecie zobaczyć, że ulepszone oświetlenie to całkowicie inne wrażenia z rozgrywki. W obu przypadkach oglądamy Metro Exodus w pełnej krasie, co z pewnością pozwoli Wam ocenić potencjał zmodernizowanej wersji.

Metro Exodus Enhanced Edition zostanie udostępnione za darmo dla wszystkich posiadaczy gry w sklepach Steam, Epic Games Store, GOG i Microsoft Store. Gra pojawi się w bibliotece jako osobny produkt, do którego uruchomienia niezbędny jest pecet wyposażony w kartę grafiki obsługującą ray-tracing.

GramTV przedstawia:

Warto przy okazji wspomnieć, że jeszcze w tym roku Metro Exodus otrzyma specjalne pakiety usprawnień dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series.

Komentarze
1
DJQuicksilver
Gramowicz
07/05/2021 11:22

Kolejny przykład kretynizmu. Było poprawić błędy starej wersji, dodać to i owo i byłoby cudownie. Ale nie.... stare błędy są i dalej kopią, optymalizacja dalej leży bo gra lubi sobie zjeść nawet i9 9900k w 60%.. Nie mówiąc już o kartach graficznych które zjada na śniadanie.  Biorąc pod uwagę ich brak na rynku... znowu nikt nie pogra. I tylko frustracje będą się mnożyć i po co to wszystko?