Metro Exodus nie powiedziało ostatniego słowa. Zapowiedź PC Enhanced Edition

LM
2021/02/15 18:30

Twórcy wprowadzili do silnika gry Metro Exodus masę usprawnień dedykowanych posiadaczom najpotężniejszych pecetów.

Metro Exodus nie powiedziało ostatniego słowa. Zapowiedź PC Enhanced Edition

Dobre wieści dla fanów marki Metro. Deweloperzy z 4A Games ujawnili dziś, że obok prac nad wydaniem Metro Exodus na PlayStation 5 i Xbox Series produkują też PC Enhanced Edition. Ta ostatnia ma trafić w gusta posiadaczy najpotężniejszych pecetów i zaoferować niespotykaną dotąd jakość dla techniki śledzenia promieni, a wszystko to jeszcze tej wiosny. Rzućcie okiem na załączonego do wiadomości screena.

GramTV przedstawia:

Co ważne, PC Enhanced Edition nie będzie prostą łatką dla wydanego wcześniej buildu, a portem Metro Exodus na nowszą, ulepszoną wersję silnika gry, więc pojawi się jako osobny produkt. Nie oznacza to jednak, że posiadacze Metro Exodus muszą sięgać po portfel – osoby, które kupiły grę na PC Steam, Epic i GOG otrzymają Metro Exodus PC Enhanced Edition za darmo.

Poniżej kompletna lista usprawnień zestawiona z poprawkami przygotowanymi z myślą o konsolach PlayStation 5 i Xbox Series. Metro Exodus ukazało się dokładnie dwa lata temu na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Naszą recenzję premierowej wersji gry znajdziecie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!