Mega wyprzedaż w Epic Games Store – powrót kuponów. Przegląd najlepszych ofert

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/25 19:45

W internetowym sklepie Epic Games Store trwa Mega wyprzedaż. Znajdziemy tam nie tylko promocje i kupony, ale także specjalny program nagród.

W sklepie Epic Games Store trwa Mega wyprzedaż. Z tej okazji na graczy czeka sporo promocji, słynne kupony zniżkowe i specjalny program nagród, w ramach którego możemy odzyskać część wydanych pieniędzy. Poniżej znajdziecie szczegóły oraz zestawienie wybranych przez nas ofert.

Mega wyprzedaż w Epic Games Store – powrót kuponów. Przegląd najlepszych ofert

Kupony zniżkowe w Epic Games Store

Wszyscy użytkownicy automatycznie otrzymają kupon podczas realizacji pierwszego zakupu. Kupon będzie widoczny na koncie dopiero po pobraniu darmowej gry lub kliknięciu jednej z reklam dotyczących kuponów w sklepie. Kolejny otrzymacie po każdym zakupie, do którego wykorzystacie ten, który już posiadacie. Kuponów możemy użyć w ramach każdej transakcji, której kwota przekracza 59,99 złotych – tyczy się to zarówno pojedynczych gier, jak i kilku tytułów naraz.

Program nagród Epic

Epic Games przygotowało również dodatkową opcję na oszczędzanie. 5% wartości każdego dokonanego zakupu w ciągu 14 dni wróci na nasze konto, a dokładnie zasili saldo nagród. Odzyskane w ten sposób środki możemy wydać na kolejne gry lub DLC i tym podobne przez 25 miesięcy. W celu zapisania się do programu wystarczy zaakceptować najnowszą wersję umowy licencyjnej.

Mega wyprzedaż w Epic Games Store – oferty

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!