Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

EA wysłuchało graczy. Mass Effect: Legendary Edition z ważną opcją

Maria Wawrzyniak
2021/06/03 09:00

Jeden z przedstawicieli Electronic Arts zdradził, że jeszcze na początku miesiąca otrzymamy łatkę pozwalającą włączyć angielskiego lektora niezależnie od kraju.

Jeśli obserwowaliście uważnie premierę zremasterowanej trylogii Mass Effect: Legendary Edition to na pewno wiecie, że produkcji oberwało się przede wszystkim za ubogie opcje w kwestii języka. Dla wielu rodzimych graczy największą bolączką okazał się fakt, iż zostajemy zmuszeni do grania równocześnie z polskimi napisami oraz lektorem. To ma się jednak niedługo zmienić – jak podaje menadżer ds. społeczności w firmie Electronic Arts – na początku czerwca deweloperzy planują wypuścić aktualizację, która pozwoli wybrać angielskiego aktora niezależnie od kraju, z którego dany użytkownik pochodzi.EA wysłuchało graczy. Mass Effect: Legendary Edition z ważną opcją

Przedstawiciel korporacji zaznaczył, że będzie to tylko jedna opcja z różnych aktualizacji, które otrzymamy w ramach najnowszej łatki. (Trochę dziwnie to brzmi.) Pozostaje więc czekać. Przypomnijmy, że Mass Effect: Legendary Edition zadebiutowało na rynku 14 maja na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S. Więcej nowych wieści znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Xanth
Gramowicz
03/06/2021 22:42
Sanders-sama napisał:

Z tego co mi wiadomo to da się grać i z dubbingiem i z Oryginalnymi głosami. Problemem jest to że jak ktoś chce oryginalne głosy, to nie może mieć napisów PL. 

Co ten facet za bzdury wygaduje?

Grałaś? W ME1 i ME2 (Legendary) nie ma możliwości zmiany dubbingu na angielski mając napisy po polsku. Jedynie w niedubbingowanych DLC ME2 był angielski głos. Trójka nie miała polskiego dubbingu nigdy.

Sanders-sama
Gramowicz
03/06/2021 11:58

Z tego co mi wiadomo to da się grać i z dubbingiem i z Oryginalnymi głosami. Problemem jest to że jak ktoś chce oryginalne głosy, to nie może mieć napisów PL. 

Co ten facet za bzdury wygaduje?

YaReX
Gramowicz
03/06/2021 10:28

Gra była nie z lektorem, a z polskim dubbingiem (wiele postaci) --- lektor to wersja, gdy słyszymy tylko jeden głos (jak np. w serii gier "S.T.A.L.K.E.R., gdzie polskim lektorem był niezapomniany Mirosław Utta).