Marvel’s Wolverine zadebiutuje nieco później? Wspomniano też o miejscu akcji

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 07:40
1
0

Wygląda na to, że nowa produkcja Insomniac Games jednak nie trafi na rynek w 2024 roku.

Kilka dni temu w sieci pojawił się potencjalny termin premiery Marvel’s Wolverine. Według jednego z artystów koncepcyjnych kolejna produkcja Insomniac Games ma zadebiutować na rynku już w 2024 roku. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, zwłaszcza w obliczu najnowszych doniesień na temat nadchodzącej gry twórców Marvel’s Spider-Man 2. Wygląda bowiem na na to, że na premierę Marvel’s Wolverine będzie trzeba jednak poczekać do 2025 roku.

Marvel’s Wolverine zadebiutuje nieco później? Wspomniano też o miejscu akcji

Na premierę Marvel’s Wolverine będzie trzeba poczekać do 2025 roku? Kolejne plotki na temat nowej gry Insomniac Games

Daniel Richtman – informator związany z branżą filmową, a w szczególności produkcjami Marvela i DC – postanowił tym razem podzielić się informacjami na temat Marvel’s Wolverine (dzięki GamingBolt). Według wspomnianego insidera nowa gra Insomniac Games zadebiutuje na rynku w 2025 roku, co pokrywałoby się z doniesieniami Jeffa Grubba.

Kilka miesięcy temu popularny branżowy dziennikarz informował, że Marvel’s Wolverine może zadebiutować na rynku jesienią 2024 roku, ale Insomniac Games rozważa również wydanie gry w 2025 roku. Najnowsze doniesienia wskazują, że deweloperzy zdecydowali się na wewnętrzne opóźnienie.

GramTV przedstawia:

Richtman wspomniał jednak nie tylko o potencjalnym terminie premiery Marvel’s Wolverine, ale również o miejscu akcji. Zdaniem informatora w nadchodzącej produkcji Insomniac Games gracze odwiedzą Madripoor – fikcyjne miasto z uniwersum Marvela położone w Azji Południowo-Wschodniej, które opisywane jest jako „raj dla piratów i kryminalistów”. Nie wiadomo jednak, czy cała gra będzie rozgrywać się we wspomnianym miejscu, czy też użytkownicy będą mieli również okazję zwiedzić inne miejscówki.

Dodatkowo Richtman poinformował, że Marvel’s Wolverine ma być utrzymane w bardziej „mrocznym” i „brutalnym” tonie od ostatnich produkcji Insomniac Games. Pokrywa się to z informacjami, którymi krótko po zapowiedzi dzielili się sami deweloperzy. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na prezentację pierwszych fragmentów rozgrywki ze wspomnianego tytułu.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Wolverine zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Od momentu zapowiedzi – która miała miejsce we wrześniu 2021 roku – nie otrzymaliśmy jednak żadnych szczegółów i materiałów związanych ze wspomnianą produkcją. Insomniac Games było bowiem w pełni skupione na Marvel’s Spider-Man 2.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/11/2023 10:34

Nie ma znaczenia tak długo jak rating będzie R i nie będą się chować przed brutalnością jednocześnie dostarczając porządny gameplay i historię jak w serii Spiderman.