Spider-Man 2 niczym Imperium kontratakuje. Historia będzie dużo mroczniejsza

Radosław Krajewski
2021/09/29 15:00

Wiceprezes Marvela zdradził nowe szczegóły o drugiej części Spider-Mana od Insomniac Games. Porównał grę od piątej części Gwiezdnych wojen.

Spider-Man 2 niczym Imperium kontratakuje. Historia będzie dużo mroczniejszaPodczas ostatniego PlayStation Showcase Sony oficjalnie zapowiedziało drugą część Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games. Na premierę gry niestety musimy poczekać aż do 2023 roku, ale jak zdradził Bill Rosemann, wiceprezes ds. kreatywnych w Marvelu, w podcaście This Week In Marvel, fani otrzymają mroczniejszą historię niż w pierwszej części. Padło nawet porównanie do Imperium kontratakuje, które było poważniejsze i bardziej ponure w swoim wydźwięku, niż poprzednia część. Podobny efekt pragnie uzyskać Marvel wraz z Insomniac Games.

Jeżeli pierwszy Spider-Man był Gwiezdnymi wojnami, to druga część będzie czymś w rodzaju naszego Imperium kontratakuje. Gra będzie trochę mroczniejsza.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pierwszy zwiastun produkcji zdradził, że jednym z przeciwników Spider-Mana będzie Venom. Antagonista wprowadzi swoją obecnością zupełnie inny klimat niż ten znany z pierwszej części. Niewykluczone, że Spider-Man będzie przeżywał przygody rodem z horroru. Na więcej informacji o grze będziemy musieli jeszcze trochę poczekać i wtedy przekonamy się, czy słowa wypowiedziane przez Rosemanna nie były rzucone na wiatr.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!