Marvel’s Midnigh Suns z kolejnym opóźnieniem. Gra nie zadebiutuje w terminie

Mikołaj Ciesielski
2022/08/09 08:45

Złe wieści dla graczy, którzy czekają na najnowszą produkcję studia Firaxis Games.

Zgodnie z zapowiedziami, Marvel’s Midnigh Suns miało zadebiutować na rynku w październiku tego roku. Okazuje się jednak, że na nową produkcję studia Firaxis Games będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Gra zaliczyła bowiem kolejne opóźnienie. Nie mamy jednak dobrych wieści dla graczy, którzy zamierzają ograć wspomniany tytuł na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Marvel’s Midnigh Suns z nowym terminem premiery

Firma Take-Two Interactive poinformowała, że Marvel’s Midnight Suns ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S jeszcze w tym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2023 roku (nie podano jednak konkretnej daty). Nie dotyczy to jednak wersji na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, które prawdopodobnie ukażą się na rynku po wspomnianym terminie.

Strauss Zelnick – dyrektor generalny Take-Two – informuje, że opóźnienie jest spowodowane „dążeniem do jakości”, a deweloperzy oraz wydawca chcą mieć pewność, że dostarczą na rynek „jak najlepszą możliwą” wersję gry Marvel’s Midnigh Suns. Zelnick podkreślił także, że nie martwi się o ewentualne kolejne opóźnienia.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns miało zadebiutować na wszystkich wspomnianych wyżej platformach 7 października tego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z przedpremierowej wersji wspomnianej produkcji: Grałem w Marvel's Midnight Suns – tak pomieszane, że aż grywalne.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!