Marvel znalazł nowego kandydata do roli Kanga. Ten casting to strzał w dziesiątkę

Radosław Krajewski
2024/01/29 10:50
2
0

Studio szuka kolejnych aktorów, którzy mogli zastąpić w roli Kanga skazanego Jonathana Majorsa.

Kluczową kwestią dla całego uniwersum Marvela jest ustalenie przez studio przyszłości Kanga Zdobywcy. Po tym, jak Jonathan Majors został skazany prawomocnym wyrokiem pod koniec ubiegłego roku, studio odcięło się od gwiazdy Ant-Mana i Osy: Kwantomanii, ale nie zamierzają rezygnować z głównego złoczyńcy drugiej sagi. Chociaż krążyły plotki, że Kanga może zastąpić inny słynny antagonista, taki jak Doktor Doom, to ostatecznie Marvel zdecydował się zostawić Kanga i poszukać nowego odtwórcy tej roli. Przed kilkoma tygodniami poznaliśmy pierwszego aktora, który brany jest pod uwagę do tej roli. Teraz ujawniono kolejne nazwisko gwiazdy, która może dołączyć do Marvela i przejąć rolę Kanga Zdobywcy.

Marvel znalazł nowego kandydata do roli Kanga. Ten casting to strzał w dziesiątkę

John David Washington nowym kandydatem Marvela do roli Kanga

Scooper Daniel Richtman podał, że studio w roli antagonisty widzi Johna Davida Washingtona, którego w ubiegłym roku mogliśmy oglądać w głównej roli w filmie Twórca od Garetha Edwardsa. Aktor najbardziej znany jest z ról w takich produkcjach, jak Czarne bractwo. BlacKkKlansman, Gracze, Amsterdam i przede wszystkim Tenet od Christophera Nolana.

GramTV przedstawia:

Żadne szczegóły nie są na razie znane i nie wiadomo, czy Marvel prowadzi już rozmowy z aktorem, czy na razie Washington znajduje się wysoko na liście potencjalnych kandydatów do roli Kanga. Trzeba jednak przyznać, że byłby to ciekawy casting, w którym Washington musiałby się aktorsko wykazać, aby stworzyć równie ciekawą i niejednoznaczną postać, co Majors. Obecnie aktor nie pracuje nad żadnym nowym projektem, więc wizja dołączenia do superbohaterskiego uniwersum w tak dużej i ważnej roli mogłaby być dla niego kusząca.

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
29/01/2024 17:51
wolff01 napisał:

Koncepcja "Multiwersum" zabija historie, powoduje że nie ma wysokiej stawki wydarzeń. 

Oni już walą na ślepo i próbują wszystkiego po kolei, bo nie mają pojęcia jak ratować MCU.

wolff01
Gramowicz
29/01/2024 11:42

Szkoda że dalej brną w tę postać. Im szybciej go "załatwią" tym lepiej dla MCU. Koncepcja "Multiwersum" zabija historie, powoduje że nie ma wysokiej stawki wydarzeń. Jaki to "główny zły" gdzie wiesz że jak wykończysz jednego, na jego miejsce są setki jego alternatywnych wcieleń? To jest głupia moda i ślepa uliczka dla scenariuszy.