Kto zastąpi Jonathana Majorsa w roli Kanga? Marvel ma mocnego kandydata

Radosław Krajewski
2024/01/03 17:30
3
0

Studio wybrało aktora, który może zostać nowym Kangiem Zdobywcą.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku zapadł wyrok w głośnej sprawie Jonathana Majorsa, który został oskarżony o przemoc wobec swojej partnerki, do której miało dojść w marcu 2023 roku. Ława przysięgłych uznała aktora za winnego i obecnie Majors oczekuje na odczytanie wyroku, który poznamy na początku lutego. Niedługo po ogłoszeniu wyroku Marvel oficjalnie ogłosił rozstanie z aktorem i zmianę tytułu Avengers: The Kang Dynasty na Avengers 5. Wciąż nieznane są plany studia na rozwinięcie postaci Kanga Zdobywcy, ale według najnowszych doniesień Marvel znalazł już aktora, który miałby wcielić się w złoczyńcę.

Kto zastąpi Jonathana Majorsa w roli Kanga? Marvel ma mocnego kandydata

Colman Domingo zostanie nowym Kangiem Zdobywczą w uniwersum Marvela?

Jak podał scooper Daniel Richtman głównym kandydatem do obsadzenia w roli Kanga jest Colman Domingo. Aktor znany jest z takich produkcji, jak Euforia, Fear the Walking Dead, Ma Rainey: Matka bluesa, a ostatnio mogliśmy oglądać aktora w głównej roli w filmie Rustin od Netflixa.

GramTV przedstawia:

Marvel dopiero zbiera potencjalnych kandydatów, więc casting do nowego odtwórcy roli Kanga jest na bardzo wczesnym etapie. Nie wiadomo, czy Colman Domingo byłby zainteresowany przejęciem tej roli. Tym bardziej że wcześniej w tego złoczyńcę wcielał się inny aktor, co jest dodatkowym obciążeniem dla nowej gwiazdy, która byłaby porównywalna ze starą. Dodatkowo Domingo wybiera mniejsze, niezależne produkcje i byłaby to dla niego pierwsza tak duża franczyza.

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
04/01/2024 01:21

Beznadziejny złol, no ale cóż bez totalnego reboota MCU raczej nie wywalą tej postaci. W koncu lud przemówił (w ankiecie na facebooku :D).

swgs
Gramowicz
03/01/2024 18:16

Wolałbym tego pana: David Harewood

Bruce_666
Gramowicz
03/01/2024 18:13

Najważniejsze, że musi być curny.
Trwa Wczytywanie