Jonathan Majors uznany za winnego. Koniec kariery dla aktora Marvela (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/12/18 22:50
4
0

Studio musi szukać nowego odtwórcy roli dla Kanga Zdobywcy lub usunąć tę postać ze swoich dalszych planów.

Aktualizacja: Marvel Studios odciął się od Jonathana Majorsa. Rzecznik studia potwierdził, że aktor został oficjalnie zwolniony po dzisiejszym wyroku sądu. Majors nie wróci więc do roli Kanga w przyszłych projektach z MCU. Marvel nie ujawnił dalszych planów wobec postaci głównego antagonisty.

Oryginalna wiadomość: Ława przysięgłych w procesie Jonathana Majorsa uznała aktora za winnego napaści trzeciego stopnia i molestowania. Werdykt został wydany przez sześcioosobowe jury po około czterech godzinach obrad, które zostały rozłożone na trzy dni. Gwiazdor znany z roli Kanga Zdobywcy z uniwersum Marvela został uznany za niewinnego jednego z zarzutów napaści trzeciego stopnia i molestowania drugiego stopnia.

Jonathan Majors uznany za winnego. Koniec kariery dla aktora Marvela (Aktualizacja)

Jonathan Majors skazany wyrokiem sądu w Nowym Jorku

Majors usłyszał cztery zarzuty napaści, nękania i molestowania w procesie, który dotyczył sprawy z 25 marca, gdy aktor zadzwonił pod numer alarmowy i poinformował o znalezieniu nieprzytomną byłą partnerkę Grace Jabbari w ich mieszkaniu. Policja aresztowała Majorsa po stwierdzeniu widocznych obrażeń u kobiety, w tym rany szarpanej za uchem oraz posiniaczonego o złamanego palca. Gwiazdor nie przyznał się do tych zarzutów.

Jabbari, która pełniła funkcję świadka przez pierwsze cztery dni procesu, powiedziała, że obrażenia spowodował Majors podczas sprzeczki w samochodzie. Zeznała, że ​​do rzekomego zdarzenia doszło w prywatnym samochodzie, kiedy zobaczyła na telefonie Majorsa wiadomość o treści sugerującej, że partner ją zdradza. Jabbari zeznała, że ​​próbowała wyrwać telefon Majorsowi, który następnie oderwał jej palec od telefonu, chwycił ją za ramię i prawą rękę, wykręcił jej przedramię, po czym uderzył ją w głowę, aby odebrać jej telefon.

GramTV przedstawia:

Przeciwko Majorsowi zostało wniesione oskarżenie przez stan Nowy Jork, a nie przez Jabbari. Tym samym był to proces karny, a nie cywilny. Ława przysięgłych musiała znaleźć dowód winy w każdym z oskarżeń wysuniętych wobec aktora.

Jonathan Majors usłyszy wyrok dopiero 6 lutego przyszłego roku. Aktorowi grozi do roku pozbawienia wolności.

Dla Majorsa oznacza to koniec wielkiej kariery, którą miał kontynuować w kolejnych projektach z MCU. Marvel już wcześniej przygotowywał się na ewentualność skazania swojej gwiazdy i według plotek rozważano nawet zamienienie głównego antagonisty drugiej sagi MCU. Nie wiadomo, co dalej stanie się z Kangiem, ale możemy być pewni, że Jonathan Majors nie wróci do swojej roli.

Komentarze
4
wolff01
Gramowicz
19/12/2023 08:24
dariuszp napisał:

Po co się z babą bił? Jak ukradła mu telefon to trzeba było to zgłosić na policję.

Może nie umie kontrolować agresji? Teraz doniesienia o jego "specyficznym" zachowaniu na planach filmowych być może nabierają nowego znaczenia... czyżby robiono dobrą mine do złej gry (ups, gra słów przypadkowa :D)?

Mała strata dla MCU. Zobaczymy co durnego te pajace teraz wymyślą. Myślę że Dar-Benn to świetna kandydatka na zastąpienie Kanga (mimo że z tego co przeczytałem skończyła marnie) xD

Headbangerr
Gramowicz
19/12/2023 07:30

Cóż. Jak mi przykro... xD

dariuszp
Gramowicz
19/12/2023 01:35

Po co się z babą bił? Jak ukradła mu telefon to trzeba było to zgłosić na policję.
Trwa Wczytywanie