Marvel wybrał nowych aktorów do Fantastycznej Czwórki. Są duże zaskoczenia

Radosław Krajewski
2023/08/04 14:00
2
0

Marvel jednak nie postawił na największe gwiazdy.

Na początku lipca Marvel zdecydował się nie zatrudniać Adama Drivera, Margot Robbie i Paula Mescala do głównych ról w Fantastycznej Czwórce ze względu na wysokie wymagania finansowe aktorów. Studio zwróciło się w stronę innych aktorów, z którymi rozpoczęli negocjacje. Popularny scooper Jeff Sneider z podcastu The Hot Mic ujawnił, którzy aktorzy są głównymi kandydatami do zagrania w Fantastycznej Czwórce. Nie obyło się bez zaskoczeń.

Marvel wybrał nowych aktorów do Fantastycznej Czwórki. Są duże zaskoczenia

Obsada Fantastycznej Czwórki – znane nazwiska i spore niespodzianki

Według Sneidera największe szanse na zagrania Reeda Richardsa ma Matt Smith. Aktor znany jest z roli Doktora Who, a także z udziału w Rodzie smoka od HBO. W Sue Storm ma wcielić się Vanessa Kirby, którą widzowie mogą znać z Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Według najnowszych doniesień to właśnie Niewidzialna Kobieta ma stać się główną bohaterkę i to pod tę aktorkę twórcy mieli wybrać resztę obsady.

Wczytywanie ramki mediów.

Ostatnim znanym aktorem, który ma zagrać w Fantastycznej Czwórce jest Joseph Quinn, który wcieli się w Johnny’ego Storma. Aktor zagrał w Grze o Tron oraz filmie Operacja Overlord, ale najbardziej znany jest z roli Eddiego Munsona ze Stranger Things. W tej chwili nie wiadomo jedynie, kto wcieli się w Bena Grimma.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Ponado również, że Ebon Moss-Bachrach (The Bear, Punisher) również zagra w filmie, ale jego rola nie została ujawniona. Głównym przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki ma być Galactus, czyli jeden z najbardziej znanych antagonistów z komiksów Marvela.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Fantastyczna Czwórka ma zadebiutować w kinach dopiero 2 maja 2025 roku.

Komentarze
2
DAMIAno
Gość
05/08/2023 10:41

słaby komiks, kilka podejść do ekranizacji zakończone porażką, nikt na to nie czeka

Micio
Gość
05/08/2023 08:48

No to jeżeli Matt Smith zagra tak samo "dobrze" jak w Morbius-ie to będzie to kolejna klapa w MCU.