Pan Fantastyczny nie będzie głównym bohaterem Fantastycznej Czwórki. Marvel postawił na inną postać

Radosław Krajewski
2023/08/03 11:45
3
0

Studio ma inne plany wobec Fantastycznej Czwórki.

Reed Richards zawsze był najważniejszą postacią w Fantastycznej Czwórce, również w dwóch aktorskich filmach, które do tej pory się pojawiły. Ale w reboocie z uniwersum Marvela studio ma inne plany wobec „Pierwszej rodziny”. Według scoopera DanielaRPK to nie Pan Fantastyczny będzie centralną postacią historii, ale jego żona, Sue Storm.

Pan Fantastyczny nie będzie głównym bohaterem Fantastycznej Czwórki. Marvel postawił na inną postać

Susan Storm centralną postacią w Fantastycznej Czwórce

Marvel podczas castingu ma skupić się na wybraniu odpowiedniej aktorki do tej roli i dopiero pod nową gwiazdę będzie wybierana reszta obsady. Jest to zaskakująca informacja, gdyż Reed Richards mógł zastąpić w MCU Tony’ego Starka, jako bohatera z największym umysłem. Najwyraźniej twórcy mają jednak inne plany i historia w filmie w większym stopniu skupi się na Niewidzialnej kobiecie.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno wydawało się, że obsada Fantastycznej Czwórki została wybrana, a w rolę Pana Fantastycznego miał wcielić się Adam Driver. Plotki te były jednak przesadzone i aktor nigdy nie zgodził się na przyjęcie tej roli. Według niepotwierdzonych informacji Driver nie rozumiał tej postaci w scenariuszu filmu, który został mu wysłany. Z tego powodu podjął decyzję, że nie zagra w filmie Marvela.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Fantastyczna Czwórka ma zadebiutować w kinach dopiero 2 maja 2025 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Kafar
Gramowicz
03/08/2023 12:39

lol i kogo to nie dziwi ?:DTo jest niesamowite jak trzeba mieć wywalone na zarabianie pieniędzy aby podejmować wciąż takie same błędne decyzje :DDlaczego nie Dr. Doom zmienić płeć i dać Azjatę :P

wolff01
Gramowicz
03/08/2023 12:34

Jeśli zaorają Fantastyczną Czwórkę na sposób "Hollywoodzki" i jeszcze schrzanią postać Dr. Dooma, to fani ich rozniosą. X-men i Czwórka to są ostatnie IP które wzbudzają jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie - jeżeli schrzanią i to, to MCU może się już zawijać.

FallingStickman
Gramowicz
03/08/2023 11:46

To szok...
Trwa Wczytywanie