Marvel D.A.G.G.E.R. – zapowiedź kooperacyjnej gry planszowej

Jakub Smolak
2023/03/31 17:30

Zabawa w gronie przyjaciół i znanych superbohaterów.

Wydawnictwo Rebel poinformowało o nadchodzącej premierze gry planszowej zatytułowanej Marvel D.A.G.G.E.R. Ta nastawiona na kooperację produkcja ukaże się na rynku w czerwcu tego roku. Warto zaznaczyć jednak, że gra posiada wariant rozgrywki przygotowany z myślą o zabawie w pojedynkę.

Marvel D.A.G.G.E.R. – zapowiedź kooperacyjnej gry planszowej

W Marvel D.A.G.G.E.R. nie zabraknie najsłynniejszych bohaterów

Marvel D.A.G.G.E.R. to gra planszowa, w której jednocześnie może zagrywać się aż pięciu graczy. Podczas zabawy wcielimy się w znanych bohaterów, którzy podejmą się ryzykownej misji powstrzymania sił zła. Postacie dysponują potężnymi zdolnościami, atakami i wyposażeniem, jednak ich największa siłą jest to, że stanowią zgraną drużynę i działają zespołowo.

Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Siły zła zagrażają naszemu światu i tylko grupa prawdziwych bohaterów może go uratować. Wciel się w jedną z kultowych postaci takich jak Spider-Man, Kapitan Marvel, Daredevil czy Thor. Podróżuj po wszystkich kontynentach, wykonuj misje, walcz z przeciwnikami i przygotuj się na ostateczne starcie z jednym z arcywrogów! – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji na temat Marvel D.A.G.G.E.R. znajdziecie na stronie wydawnictwa, tam też możecie składać zamówienia przedpremierowe.

Podstawowe informacje:

  • Autor: Dane Beltramia
  • Liczba graczy: 1-5
  • Wiek graczy: 12+
  • Czas gry: 180-240 minut
  • Kategoria: kooperacyjne
  • Mechanika: ruch z punktu do punktu, walka, rzuty kośćmi
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!