Mark Ruffalo ponownie jako Hulk. Pojawiły się nowe zdjęcia z serialu She-Hulk

Radosław Krajewski
2021/06/05 14:15
0
0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nowego serialu Marvela, na których możemy zobaczyć Marka Ruffalo.

Mark Ruffalo ponownie jako Hulk. Pojawiły się nowe zdjęcia z serialu She-HulkPojawiły się kolejne zdjęcia z planu She-Hulk. Pierwszą fotografię mogliśmy zobaczyć ponad miesiąc temu, na której pojawiła się główna bohaterka grana przez Tatianę Maslany w scenach retrospekcji. Tym razem możemy zobaczyć powracającego do roli Hulka Marka Ruffalo. Aktor ma na sobie strój do performance capture, tym samym mamy potwierdzenie, że w serialu zobaczymy tego samego Hulka, z którym rozstaliśmy się w finale Avengers: Koniec gry. Marvel na razie nie planuje przywracać tej postaci do ludzkiej formy, czyli Bruce’a Bannera. Wszystkie nowe zdjęcia z planu zobaczycie poniżej.

She-Hulk to alter ego Jennifer Walters, kuzynki Bruce’a Bunnera. Z zawodu jest prawniczką, która zajmuje się sprawami superbohaterów. Po tym, jak dziewczyna zostaje zastrzelona, naukowiec przywraca ją do życia przy pomocy transfuzji swojej krwi z cząsteczkami gamma. Tak Jennifer staje się żeńską wersją Hulka. W odróżnieniu od Bunnera kobieta po przemianie nie traci nic ze swojej inteligencji, potrafi również kontrolować swój gniew i ogromną siłę.

GramTV przedstawia:

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Większość odcinków serialu wyreżyseruje Kat Coiro. Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. Data premiery serialu na Disney+ nie jest jeszcze znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!