Mark Hamill zagrał w nowym hicie Netflixa. Pierwsze zdjęcia aktora w nadchodzącym horrorze

Radosław Krajewski
2023/09/12 15:00
1
0

Popularny aktor wcieli się w prawnika w nowym serialu Netflixa.

Dokładnie za miesiąc na Netflixie pojawi się Zagłada domu Usherów, czyli najnowszy i ostatni stworzony dla tej platformy serial od Mike’a Flanagana. Produkcja przed miesiącem doczekała się pierwszych zdjęć, na których mogliśmy poznać głównych bohaterów widowiska. W Entertainment Weekly zaprezentowano serię nowych ujęć z serialu wraz z opisem postaci. Tym samym mamy okazję zobaczyć, jak prezentuje się bohater grany przez Marka Hamilla.

Mark Hamill zagrał w nowym hicie Netflixa. Pierwsze zdjęcia aktora w nadchodzącym horrorze

Mark Hamill w serialu Zagłada domu Usherów

Według opisu aktor wciela się w Arthura Pyma, niepokonanego prawnika rodziny Usherów. Jest to tajemnicza postać, która pozostaje zagadką nawet dla swoich najbliższych. Cechuje się lojalnością i jest wprawnym egzekutorem prawa. To typ człowieka, który nie zdaje żadnych pytań.

Zdjęcia Arthura Pyma, którego zagrał Mark Hamill znajdziecie poniżej. Pozostałe zdjęcia bohaterów serialu znajdziecie na tej stronie.

GramTV przedstawia:

Historia opowiada o bezwzględnym rodzeństwie Rodericka i Madeline Usherów, którzy przekształcili ich rodzimą firmę Fortunato Pharmaceuticals w dobrze prosperujące imperium bogactwa, przywilejów i władzy. Jednak tajemnice z przeszłości zaczynają wychodzić na jaw, gdy spadkobiercy dynastii Usherów zaczynają ginąć z rąk tajemniczej kobiety.

W obsadzie znaleźli się: Carla Gugino, Mary McDonnell, Carl Lumbly, Mark Hamill, Michael Trucco, T’Nia Miller, Paola Nuñez, Henry Thomas, Kyleigh Curran, Samantha Sloyan, Rahul Kohli, Kate Siegel, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Willa Fitzgerald, Katie Parker, Malcolm Goodwin, Crystal Balint, Aya Furukawa, Daniel Jun, Matt Biedel, Ruth Codd, Annabeth Gish, Igby Rigney i Robert Longstreet.

Przypomnijmy, że Zagłada w domu Usherów zadebiutuje na Netflixie od razu ze wszystkimi odcinkami już 12 października.

Mark Hamill w serialu Zagłada domu Usherów, Mark Hamill zagrał w nowym hicie Netflixa. Pierwsze zdjęcia aktora w nadchodzącym horrorze
Foto: Eike Schroter/Entertainment Weekly/Netflix
Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
12/09/2023 15:08

Kurde nie mogę się doczekać. Łykam wszystko od Mike’a Flanagana i to zawsze oglądam kilkukrotnie. ​