Mario + Rabbids Sparks of Hope z oficjalną datą premiery. Jest też nowy trailer

Mikołaj Ciesielski
2022/06/29 07:50

Ubisoft podzielił się nowymi materiałami z nadchodzącej kontynuacji Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Mario + Rabbids Sparks of Hope z oficjalną datą premiery. Jest też nowy trailer

Wczoraj informowaliśmy o wycieku ze sklepu Ubisoft Store, który zdradził dokładną datę premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope. Francuska firma postanowiła nie trzymać fanów wąsatego hydraulika zbyt długo w niepewności i podczas wczorajszego Nintendo Direct Mini zaprezentowała nowy zwiastun ze wspomnianej produkcji, który potwierdził, że kontynuacja udanego Mario + Rabbids Kingdom Battle zadebiutuje na rynku 20 października bieżącego roku. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Niszczycielska moc Cursy rozlewa się po wszechświecie. Pragnie pochłonąć tajemnicze Sparki—zagadkowe i potężne stworzenia, powstałe z połączenia Lumów i Kórlików —a to grozi zniszczeniem wszystkiego, co tylko stanie im na drodze – czytamy na oficjalnej stronie gry.

W opublikowanym wczoraj zwiastunie nie zabrakło również fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak Mario + Rabbids Sparks of Hope prezentuje się w akcji. Deweloperzy zapowiadają, że podczas zabawy będziemy mieli okazję zmierzyć się zarówno ze znanymi nam oponentami, jak i całkiem nowymi zagrożeniami. Między potyczkami będziemy natomiast eksplorować poszczególne planety i odkrywać ich „tajemnicze sekrety” oraz poznawać „ciekawych mieszkańców”.

Na koniec przypomnijmy, że Mario + Rabbids Sparks of Hope zmierza wyłącznie na konsole Nintendo Switch. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja jest kontynuacją ciepło przyjętego Mario + Rabbids Kingdom Battle z 2018 roku. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód wąsatego hydraulika i szalonych Kórlików, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Zabawnie i taktycznie – recenzja Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!