Mapa z Elden Ring odtworzona w stylu World of Warcraft

Smolak
2022/05/05 12:30
0
0

Witajcie w świecie World of Ring.

Na pomysł połączenia tych dwóch uniwersów wpadł użytkownik Twittera o nicku Aza. Efektem swojej pracy podzielił się za pośrednictwem portalu i trzeba przyznać, że projekt mapy robi wrażenie. Wygląda ona niczym żywcem wyjęta z kultowego MMO Blizzarda. Osoby, które spędziły z World of Warcraft wiele godzin na widok grafiki mogą poczuć sentymentalne ukłucie w piersi.

Wczytywanie ramki mediów.

Popularność Elden Ring nie ustaje, a takie projekty są najlepszym tego dowodem. Fani najnowszego hitu FromSoftware regularnie dzielą się kolejnymi ciekawostkami. Warto wspomnieć tutaj chociażby o Elden Ring w wersji na konsole Game Boy lub pracach uwieczniających gracza o nicku „Let me solo her”, który dzięki swojej działalności zyskał status legendarnego.

Tak gorące przyjęcie kolejnych soulsów może zaskakiwać. W końcu do dzieł japońskiego FromSoftware przyklejona została łatka produkcji niesamowicie trudnych, których większość graczy stara się unikać. Może to być dowodem na to, że przestaliśmy bać się wymagających tytułów. Taką możliwość rozważaliśmy na naszych łamach, a tekst znajdziecie tutaj. Sugerujemy w nim, że Elden Ring może wywołać sporo zamieszania w branży.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!