Manor Lords z kolejnym sukcesem. Polski RTS cieszy się dużym zainteresowaniem

Mikołaj Ciesielski
2024/04/23 07:55
0
0

Nie uwierzycie, ile osób dodało rodzimą produkcję do swojej listy życzeń na Steam.

Jakiś czas temu recenzenci podzielili się swoimi pierwszymi wrażeniami z Manor Lords. Polska strategia spotkała się z pozytywnym odbiorem, a już niedługo – zgodnie z zapowiedziami – wspomniany tytuł trafi w ręce użytkowników komputerów osobistych. Na kilka dni przed premierą we wczesnym dostępie rodzima produkcja odniosła jednak kolejny sukces.

Manor Lords z kolejnym sukcesem. Polski RTS cieszy się dużym zainteresowaniem

Na premierę Manor Lords czeka cała masa graczy na Steam. Nie uwierzycie, ile osób dodało polską strategię do swojej listy życzeń

Firma Hooded Horse – wydawca – poinformowała bowiem, że Manor Lords dodało do swojej listy życzeń ponad 3 miliony graczy na Steam. Nadchodząca produkcja Slavic Magic cały czas jest najbardziej wyczekiwaną grą na platformie Valve. Polska strategia we wspomnianym zestawieniu wyprzedza m.in. takie tytuły jak Hades 2, Black Myth: Wukong, Frostpunk 2 czy STALKER 2: Heart of Chornobyl.

Slavic Magic wykonał niesamowitą pracę. Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi, że możemy być jego wydawcą i pomóc mu zrealizować jego marzenie – komentuje Tim Bender, dyrektor generalny Hooded Horse, w opublikowanej informacji prasowej.

Warto dodać, że Slavic Magic to jednoosobowe studio Grzegorza Stycznia. Manor Lords jest natomiast debiutanckim projektem niezależnego dewelopera. W trakcie rozgrywki gracze zajmą się z kolei budową i rozwojem własnej średniowiecznej wioski, która z czasem przerodzi się w miasto. Ważnym elementem zabawy będą również taktyczne bitwy.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Manor Lords zadebiutuje we wczesnym dostępie 26 kwietnia 2024 roku. Tego samego dnia polska strategia trafi również do usługi PC Game Pass. W późniejszym terminie gra ma doczekać się także konsolowej wersji, która wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!