Magneto mógł zadebiutować w MCU. Popularny mutant miał odegrać ważną rolę

Radosław Krajewski
2023/05/10 14:30
0
0

Kilku mutantów w MCU już jest, ale wciąż brak chociaż jednego z tych najważniejszych.

Wydany w ubiegłym roku Doktor Strange w multiwersum obłędu miał być wielkim wydarzeniem w uniwersum Marvela, w którym znalazłoby się jeszcze więcej gościnnych występów, niż ostatecznie otrzymaliśmy. Jeszcze przed premierą filmu pojawiały się plotki, że w kontynuacji przygód popularnego czarodzieja miałby pojawić się Deadpool, a nawet Ghost Rider, który miałby okazać się jednym z członków Illuminati. Doniesienia wskazywały również na udział Magneto, do której to roli miał powrócić Michael Fassbender. Teraz jeden ze scooperów ujawnił szczegóły roli mutanta w drugiej części Doktora Stange’a.

Magneto mógł zadebiutować w MCU. Popularny mutant miał odegrać ważną rolę

Magneto mógł pojawić się w Doktor Strange w multiwersum obłędu

Według Alexa P. Magneto miał otrzymać większą rolę niż zwykłe cameo, a jego znaczenie dla fabuły miało być o wiele istotniejsze. Ostatecznie twórcy zrezygnowali z tego pomysłu ze względu na skupieniu się na głównej historii Doktora Strange’a. Prawdopodobnie Magneto miał pojawić się w wątku Wandy Maximoff, gdyż jak wiemy z komiksów, była jego córką.

GramTV przedstawia:

Na pojawienie się Magneto i członków drużyny X-Men prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do filmu poświęconemu mutantom. Marvel jak na razie milczy w sprawie tej produkcji i nie wiadomo, kiedy przygody X-Menów ujrzą światło dzienne.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!