Lucasfilm oficjalnie potwierdza skasowanie jednego z seriali z Gwiezdnych wojen

Radosław Krajewski
2021/11/27 18:00
3
0

Jeden z zapowiedzianych w ubiegłym roku serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen został oficjalny skasowany.

The Mandalorian rozpoczął zupełnie nową erę w świecie Gwiezdnych wojen. Pierwszy w historii kanoniczny serial z uniwersum nie tylko został przedłużony o kolejne sezony, ale podczas ubiegłorocznego Dnia Inwestorów w Disneyu, Lucasfilm zapowiedział spin-offy serii. Pierwszy z nich, czyli Księga Boby Fetta, pojawi się już w grudniu tego roku. Kolejnym miał być Rangers of the New Republic, w którym głównymi bohaterami mieli zostać Cary Dune, grana przez Gina Carano, Migs Mayfeld, w którego wciela się Bill Burr, oraz Bo-Katan, którą zagrała Katee Sackhoff. Jednak przez zerwanie umowy studia z Giną Carano po serii jej kontrowersyjnych wpisów z lutego bieżącego roku, prace nad serialem miały zostać zatrzymane do czasu znalezienia nowej postaci, która mogłaby zastąpić bohaterkę graną przez zwolnioną aktorkę. Najwyraźniej producenci dali za wygraną, ponieważ szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy poinformowała o skasowaniu projektu.Lucasfilm oficjalnie potwierdza skasowanie jednego z seriali z Gwiezdnych wojenW wywiadzie dla Empire Kennedy podzieliła się wieściami o produkcji Rangers of the New Republic, oficjalnie potwierdzając anulowanie produkcji serialu. W rozmowie wyznała, że produkcja zakończyła swój żywot na bardzo wczesnym etapie, gdyż nie powstał scenariusz nawet do jednego odcinka. Przyznała, że część z zaplanowanej historii pojawi się w innych produkcjach, w tym w nowych odcinkach trzeciego sezonu The Mandalorian.

Nigdy nie skończyliśmy pisać ani jednego scenariusz. Część z planów na ten serial pojawi się w pewnej formie w innych produkcjach, również w następnym sezonie The Mandalorian.

GramTV przedstawia:

Empire potwierdziło również, że serial został wchłonięty przez inne produkcje, więc pozostałych bohaterów możemy spodziewać się w nadchodzących serialach z Gwiezdnych wojen. Najbardziej prawdopodobny jest ich udział w trzecim sezonie The Mandalorian, ale niewykluczone, że pojawią się również w The Book of Boba Fett oraz Ahsoce.

Komentarze
3
Kresegoth
Gramowicz
29/11/2021 12:57
Sanders-sama napisał:

I zdekanonizować Rey, świętą patronkę wszystkich Mary Sue?

Kathy prędzej by sobie łapę ucięła, niż to zrobiła.

Nie wiem dlaczego, ale ten komentarz skojarzył mi się z Muppetami. Jeden z występów Świnki Piggy, w którym daje takie solo, że prawie płuca wypluwa i pada na koniec. Waldorf i Statler komentują:- Jeszcze jeden taki refren i wykończy tę świnię.Spoglądają na siebie, na scenę i jednocześnie krzyczą:- BIS!

Sanders-sama
Gramowicz
28/11/2021 17:20
Gotenssjgoddark napisał:

Lepszą decyzją było by jeśli Lucasfilm oficjalnie potwierdził skasowanie , sequeli co jest są kopią OT w odświeżonej wersji . 

I zdekanonizować Rey, świętą patronkę wszystkich Mary Sue?

Kathy prędzej by sobie łapę ucięła, niż to zrobiła. 

Gotenssjgoddark
Gramowicz
28/11/2021 07:07

Lepszą decyzją było by jeśli Lucasfilm oficjalnie potwierdził skasowanie , sequeli co jest są kopią OT w odświeżonej wersji . 
Trwa Wczytywanie