Lost Eidolons oficjalnie ujawnione. Gratka dla miłośników klasycznych RPG-ów

Wincenty Wawrzyniak
2021/03/30 16:30
0
0

Deweloperzy ze studia Ocean Drive ujawnili swoje debiutanckie dzieło, czyli grę Lost Eidolons. Będzie to klasyczne RPG z turowym systemem walki.

Przedstawiciele niezależnego studia Ocean Drive zaprezentowali światu swoją debiutancką grę pod tytułem Lost Eidolons. Jak podaje serwis Game Rant, będziemy mieli do czynienia z klasycznym RPG-iem posiadającym turowy system walki. Produkcja zapowiada się obiecująco; wiemy, że przeniesiemy się do fikcyjnego świata o nazwie Artemesia, który stworzono czerpiąc garściami z klimatów klasycznego zachodniego fantasy. Poznamy historię najemnika o imieniu Eden – wojownik przez pewien spisek grupy arystokratów znajdzie się w dość trudnej sytuacji, biorąc udział w zaciętej walce o tron imperatorski.

Jeśli chodzi o mechanikę, główną atrakcją będą taktyczne pojedynki – miłośnicy tego rodzaju rozrywki poczują się jak ryba w wodzie; gracze będą bowiem musieli zwracać uwagę na wiele szczegółów, w tym chociażby na rodzaj terenu oraz rozstawienie przyjaznych jednostek. Co jednak ciekawe, w Lost Eidolons niektóre starcia będą nieco odbiegać od tych, które znamy z tradycyjnych RPG-ów. Tym razem otrzymamy bowiem możliwość wzięcia udziału w walkach o znacznie większej skali – pokierujemy nawet całym oddziałem wojowników.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy przewidują, że Lost Eidolons zadebiutuje na rynku w 2022 roku. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox (nie wiemy, o którą generację chodzi). W dalszej przyszłości mamy z kolei doczekać się debiutu na pozostałych konsolach. Jeszcze w bieżącym roku Ocean Drive Studio zamierza udostępnić Lost Eidolons na pecetach w ramach wczesnego dostępu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!