Lost Ark zadebiutuje na rynku dopiero w piątek, ale już teraz podbija Steama

Mikołaj Ciesielski
2022/02/09 22:00

Nowe darmowe, sieciowe RPG akcji zbiera świetne opinie i imponuje liczbą aktywnych graczy na platformie Valve.

Lost Ark zadebiutuje na rynku dopiero w piątek, ale już teraz podbija Steama

Zgodnie z zapowiedzią w najbliższy piątek, 11 lutego, na naszym rynki zadebiutuje Lost Ark – nowe sieciowe RPG akcji dystrybuowane w modelu free-to-play. Od wczoraj dostęp do produkcji mają jednak osoby, które zdecydowały się na zakup specjalnego pakietu dostępu, przez co jeszcze przed oficjalną premierą dzieło koreańskiego Tripod Studios cieszy się ogromną popularnością na Steam, zbierając przy tym świetnie opinie.

Obecnie Lost Ark doczekało się na platformie Valve blisko 2 tysięcy recenzji, z czego 96% to opinie pozytywne. Imponująco prezentują się jednak wyniki aktywności. Tylko w tej chwili we wspomniany tytuł gra blisko 507 tysięcy użytkowników Steama. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję Tripod Studios uruchomiło na platformie Valve jednocześnie 532,476 osób.

Przedstawione liczby już teraz robią wrażenie, ale Lost Ark z pewnością pobije swój rekord aktywności w najbliższy piątek. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, to właśnie 11 lutego odbędzie się oficjalna premiera gry, a produkcję będą mogli sprawdzić wszyscy zainteresowani.

Na koniec przypomnijmy, że Lost Ark dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja jest sieciowym RPG akcji dystrybuowanym w modelu free-to-play. Tytuł początkowo dostępny był jedynie w Azji, ale w zeszłym roku poinformowano, że gra zadebiutuje także na rynku Zachodnim.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Crad999
Gramowicz
10/02/2022 07:35

Nabiłem już 15 godzin. Gdyby nie praca to pewnie by było więcej :D

MisticGohan_MODED
Gramowicz
10/02/2022 01:37

Nie znam, ale wygląda ciekawie.