Lords of the Fallen niczym roguelite. Aktualizacja Master of Fate już dostępna

Mikołaj Ciesielski
2024/04/24 10:55
0
0

Najnowszy patch wprowadza do gry zaawansowany system modyfikatorów rozgrywki.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że CI Games osiągnęło rekordowy wzrost przychodów w 2023 roku. Dzisiaj natomiast Lords of the Fallen doczekało się patcha oznaczonego numerem 1.5. Zgodnie z przekazanymi informacjami stanowi on zwieńczenie regularnych aktualizacji, za których sprawą wspomniana produkcja doczekała się nowej zawartości, poprawek wydajnościowych i ulepszeń.

Lords of the Fallen niczym roguelite. Aktualizacja Master of Fate już dostępna

Lords of the Fallen z aktualizacją Master of Fate. Gracze mogą wziąć los w swoje ręce

Aktualizacja o nazwie Master of Fate jest sumą 30 aktualizacji, których Lords of the Fallen doczekało się od momentu premiery. Jak wspomnieliśmy wyżej, w tym czasie produkcja CI Games i studia Hexworks doczekała się licznych zmian i nowości. Wśród najważniejszych można wymienić:

  • znaczące ulepszenia wydajności, optymalizacji oraz stabilności;
  • rozdzielenie i dostosowanie balansu dla trybów PvP i PvE;
  • ulepszenia trybu wieloosobowego mające na celu poprawę systemów odpowiedzialnych za matchmaking i stabilności połączeni;
  • nowe wątki fabularne i zadania, w tym Season of the Bleak, Trial of the Three Spirits, i Way of the Bucket;
  • ulepszenie starć z bossami poprzez dodanie dodatkowych zestawów ruchów i ciosów oraz zmian w SI przeciwników;
  • zmiany poprawiające rozgrywkę, takie jak: powiększenie ekwipunku, możliwość zresetowania wyglądu, poprawa funkcjonalności schowka czy opcje konfiguracji przycisków na kontrolerach.

Wraz z aktualizacją Master of Fate gra Lords of the Fallen doczekała się nowej funkcji, czyli zaawansowanego systemu modyfikatorów rozgrywki. Pozwala on graczom w pełni spersonalizować swoje doświadczenie. Dzięki dowolnym kombinacjom siedmiu modyfikatorów użytkownicy mogą sprawić, że zabawa będzie łatwiejsza lub trudniejsza.

GramTV przedstawia:

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by z każdym podejściem gra oferowała zupełnie nowe i nieprzewidywalne wyzwanie, niczym w produkcjach z gatunku roguelite. Stworzenie wspomnianego doświadczenie jest możliwe m.in. dzięki opcji losowego generowania przeciwników, zmiany poziomu zagęszczenia wrogów, a także trybu permadeath. Na dole wiadomości znajdziecie materiał wideo, w którym Saul Gascon – producent wykonawczy i szef studia Hexworks – opowiada o wersji 1.5.

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji CI Games i studia Hexworks, to zapraszamy Was do lektury: Lords of the Fallen – recenzja. Przepraszam, czy to Dark Souls 4?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!