Loki: Sezon 2 z nowym zwiastunem. Fani wyśmiewają Marvel za plakat

Radosław Krajewski
2023/09/23 18:00
0
0

Nie wszystkie materiały promocyjne z nowych odcinków Lokiego przypadły do gustu fanom.

Od premiery drugiego sezonu Lokiego dzielą nas już niecałe dwa tygodnie. Marvel wypuścił nową zapowiedź nadchodzących odcinków, na której pokazano kilka świeżych ujęć. Trwający zaledwie trzydzieści sekund materiał prezentuje głównych bohaterów, a także nową postać, w którą wciela się Ke Huy Quan. Aktor zagrał mechanika pracującego dla TVA. Będzie to ważna postać dla serialu, która ma pomóc tytułowemu bohaterowi w jego problemach powiązanych z multiwersum.

Loki: Sezon 2 z nowym zwiastunem. Fani wyśmiewają Marvel za plakat

Fani wyśmiewają nowy plakat drugiego sezonu Lokiego

Nie jest to jednak jedyny nowy materiał z drugiego sezonu Lokiego, który niedawno trafił do sieci. Marvel w miniony czwartek wypuścił również plakat, który nie spodobał się fanom. Widzowie zaczęli krytykować wygląd Toma Hiddlestona na zaprezentowanym plakacie, który bardziej przypomina figurkę niż żywego człowieka.

W odpowiedzi fani zaczęli wyśmiewać mankamenty plakatu drugiego sezonu Lokiego. Jedna z osób postanowiła naprawić grafikę, podmieniając twarz bohatera na bardziej uśmiechnięta. Inni z kolei są przeświadczeni, że Marvel znowu wykorzystał sztuczną inteligencję, która stworzyła poniższy plakat.

Wczytywanie ramki mediów.

Marvel, proszę, zapłać odpowiednio swoim grafikom, bo wygląda jak figurka Hot Toys

Wczytywanie ramki mediów.

jak udało ci się zakontraktować kogoś z tak ładną twarzą, jaką ma Tom Hiddleston, i nadal ją edytować do tego stopnia, że ​​nie wygląda już na człowieka

Wczytywanie ramki mediów.

Jak udało im się sprawić, że Tom wygląda jeszcze dziwniej niż na plakacie z postacią z S1, na którym wygląda, jakby pochodził prosto z muzeum Madame Tussauds

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że drugi sezon Lokiego zadebiutuje na Disney+ już 6 października.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!