Little Devil Inside wraca do żywych. Mamy nowy zwiastun i wyjaśnienia twórców

Mikołaj Ciesielski
2024/02/21 13:30
0
0

Deweloperzy chcą „po prostu stworzyć świetną grę”.

Little Devil Inside zostało sfinansowane na platformie Kickstarter już w 2015 roku. Niestety urocza produkcja wciąż nie doczekała się premiery, a w ciągu kilku ostatnich lat studio Neostream nie podzieliło się żadnymi materiałami i informacjami na temat swojego dzieła. Okazuje się jednak, że prace nad wspomnianym tytułem cały czas trwają, a twórcy postanowili wreszcie przerwać milczenie.

Little Devil Inside wraca do żywych. Mamy nowy zwiastun i wyjaśnienia twórców

Twórcy Little Devil Inside opublikowali nowy gameplay trailer

W komunikacie opublikowanym na platformie Kickstarter poinformowano, że w pewnym momencie zespół odpowiedzialny za Little Devil Inside znacząco się rozrósł. Deweloperzy nie mogli jednak dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Różnica zdań była na tyle duża, że obecnie nad wspomnianą produkcją pracuje „mniejszy” i „spójny” zespół, który chce „po prostu stworzyć świetną grę”.

Twórcy Little Devil Inside podkreślają, że zdają sobie sprawę, że wszelkie perturbacje nie tłumaczą i nie usprawiedliwiają „wszystkich opóźnień i braku wiadomości”. Neostream zaznacza, że cała sytuacja wzmocniła zespół i rozpoczęto już nawet „dyskusje” na temat publikacji. Deweloperzy mają również nadzieję, że wkrótce będą mogli podzielić się informacją, na którą wszyscy czekają.

GramTV przedstawia:

Neostream opublikowało również nowy gameplay trailer Little Devil Inside. Twórcy informują, że pracują na silniku Unreal Engine 5, a wspomniany materiał pozwala zerknąć na kilka fragmentów rozgrywki i sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!