Little Devil Inside - gra o profesorze badającym zjawiska paranormalne sfinansowana

Małgorzata Trzyna
2015/05/25 09:00
1
0

Little Devil Inside to połączenie przygodowej gry akcji z RPG, w której nie ratujemy świata - po prostu mamy nietypową pracę i polujemy na potwory.

W Little Devil Inside przeniesiemy się do surrealistycznego, ale znajomego świata pełnego ludzi, potworów i innych stworzeń. Gra jest połączeniem RPG, akcji i survivalu, w której twórcy położyli bardzo duży nacisk na eksplorację.

- W porównaniu z innymi grami należącymi do tego gatunku, gra skupia się raczej na zwykłym, codziennym życiu - pisze przedstawiciel Neostream. - W prawdziwym życiu po tygodniu ciężkiej pracy zostajemy nagrodzeni relaksującym i odprężającym weekendem. Chcieliśmy zatem stworzyć świat, w którym znalazłyby się takie elementy, jak powrót do miasta (albo do domu) po misji pełnej przygód, by można było odetchnąć i wybrać nowe wyposażenie. W przeciwieństwie do innych gier survivalowych, w Little Devil Inside będzie miasto, do którego można wrócić, odpocząć i przygotować się na następną misję. W samym mieście również znajdzie się miejsce dla rozmaitych zdarzeń i interaktywnych elementów.

GramTV przedstawia:

Twórcy obiecują, że podczas rozgrywki będziemy musieli dobrze przygotować się do wykonania każdego zadania - zgromadzić informacje o lokacji, do której zmierzamy, wybrać odpowiednie wyposażenie i liczyć się z różnymi warunkami pogodowymi. W ten sposób możemy ułatwić sobie (albo utrudnić) ukończenie misji. Do każdego zadania będziemy musieli pojechać - nie teleportować się - ale podróże nie będą z pewnością nudne, np. będziemy musieli odpierać ataki krakena za pomocą ostrzału z wieżyczki albo walczyć z bandytami, którzy napadną na nasz środek transportu.

Prócz trybu single-player, gra pozwoli na zabawę w co-opie. Prace nad Little Devil Inside trwają od dwóch lat, ale twórcy planują wydanie gry dopiero jesienią 2016 roku. Produkcja zmierza na PC, Mac, Linux, PS4 i Xboksa One. Więcej informacji znajdziecie na Kickstarterze.

Komentarze
1
Madoc
Gramowicz
25/05/2015 10:00

Wygląda interesująco.