Life is Strange: Double Exposure na nowym zwiastunie. Sprawdźcie, kim jest Safi

Mikołaj Ciesielski
2024/07/09 08:00
0
0

Najnowszy trailer przedstawia przyjaciółkę Max Caulfield.

W połowie czerwca mieliśmy okazję zobaczyć 20-minutowy gameplay z Life is Strange: Double Exposure. Od premiery dzieli nas natomiast jeszcze kilka miesięcy, ale Square Enix i deweloperzy ze studia Deck Nine Games nie dają nam zapomnieć o wspomnianej produkcji. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun, który skupia się na prezentacji jednej z postaci z nadchodzącej odsłony serii Life is Strange.

Life is Strange: Double Exposure
Life is Strange: Double Exposure

Nowy zwiastun Life is Strange: Double Exposure przedstawia postać Safi

Bohaterką najnowszego zwiastuna Life is Strange: Double Exposure jest Safi, czyli „nowa najbliższa przyjaciółka” Max. Wspomniana postać opisywana jest jako „poetka z aspiracjami” i „prawdziwie” towarzyska osoba, która stara się wyrwać główną bohaterkę z jej „skorupy” i pomóc odnaleźć w nowym mieście. Niestety dochodzi do tragedii, w wyniku której Max postanawia ponownie sięgnąć po swoje moce.

Gdy Max Caulfield znajduje swoją przyjaciółkę Safi martwą na śniegu, dziewczyna otwiera drogę do równoległego wymiaru. Czy używając nowej mocy skakania między wymiarami, Max zdoła rozwiązać zagadkę tego samego morderstwa i mu zapobiec? – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Life is Strange: Double Exposure ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S dokładnie 29 października 2024 roku. Gracze, którzy zdecydują się na zakup edycji Ultimate w przedsprzedaży, będą mogli zapoznać się z pierwszymi dwoma odcinkami już 15 października 2024 roku, czyli dwa tygodnie przed oficjalną premierą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!