LEGO 2K Goooal! nadchodzi? Amazon ujawnił datę premiery nowej gry piłkarskiej

Mikołaj Ciesielski
2023/07/27 08:30
0
0

Wygląda na to, że w tym roku fani piłki nożnej będą mogli zagrać nie tylko w EA Sports FC 24.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki, że 2K szykuje się do zapowiedzi LEGO 2K Goooal!, czyli nowej gry skierowanej do fanów piłki nożnej i miłośników klocków LEGO. Produkcja otrzymała już kategorię wiekową m.in. w Tajwanie oraz Korei, ale wciąż nie doczekała się oficjalnej prezentacji. Niewykluczone, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie, ponieważ w sieci pojawiła się kolejna wzmianka o wspomnianym tytule.

LEGO 2K Goooal! nadchodzi? Amazon ujawnił datę premiery nowej gry piłkarskiej

LEGO 2K Goooal! z premierą we wrześniu? Sprzedawca mógł zdradzić termin debiutu gry

Jak zauważa redakcja Gematsu, LEGO 2K Goooal! pojawiło się w ofercie brytyjskiego Amazona. Samo pojawienie się gry na stronie wspomnianego sprzedawcy nie jest jednak najważniejszą informacją. Sklep wskazał również dokładną datę premiery gry, która rzekomo ma odbyć się 15 września 2023 roku.

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że widniejąca w sklepie Amazon data to jedynie placeholder, a LEGO 2K Goooal! ostatecznie zadebiutuje w innym terminie. Pojawienie się gry na stronie wspomnianego sklepu może również sugerować, że firma 2K szykuje się do zapowiedzi nowej produkcji dla fanów piłki nożnej i klocków LEGO. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne wieści ze strony wydawcy.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że LEGO 2K Goooal! prawdopodobnie trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!