Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Radosław Krajewski
2023/06/02 15:30
0
0

Najciekawsze propozycje z oferty platformy FlixClassic, które można obejrzeć w ten weekend.

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc czas zbudować odpowiednią formę. Oczywiście chodzi o formę do nadrabiania filmowych klasyków, które znajdziecie w ofercie FlixClassic. Tym razem mamy dla Was pięć propozycji tytułów, które warto obejrzeć w pierwszy weekend czerwca. Wśród polecanych przez nas produkcji znajdziecie Legendę o ośmiu samurajach, Intruza, Kosmos wzywa, a także inne filmy. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

FlixClassic – co oglądać w weekend? (2-4 czerwca)

Kosmos wzywa (1959)

  • ZSRR
  • 1h i 10 min

Historia opowiada o pierwszej na świecie radzieckiej ekspedycji naukowej, która zostaje wysłana na Marsa. Na stację kosmiczną przybywa amerykański statek, który ma problemy mechaniczne. Amerykanie mają te same plany podboju Czerwonej Planety, próbując wyprzedzić swoich przeciwników w kosmicznym wyścigu.

Kosmos wzywa (1959), Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Intruz (1962)

  • USA
  • 1h i 23 min

Po wprowadzeniu równouprawnienia rasowego w USA, do małego miasteczka na południu przybywa tajemniczy mężczyzna w śnieżnobiałym garniturze. Przedstawia się jako reformator społeczny, którego działania wywołują sporo zamieszania. Mężczyzna nie jest w stanie kontrolować stworzonego przez siebie chaosu.

Intruz (1962), Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Ciemności (1982)

  • Włochy
  • 1h i 37 min

GramTV przedstawia:

Film od mistrza grozy Dario Argento, w którym poznajemy Amerykanina Petera, który zdobywa międzynarodową sławę swoimi brutalnymi opowieściami kryminalnymi. Mężczyzna przyjeżdża do Włoch na prezentację swojej najnowszej powieści „Tenebre”. Na miejscu okazuje się, że niebezpieczny psychopata wzoruje się powieścią Patera, dokonując swoich straszliwych morderstw.

Ciemności (1982), Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Legenda o ośmiu samurajach (1983)

  • Japonia
  • 2h i 13 min

Historia przedstawia młodą potomkinię rodu Shizuhime, który został wymordowany przez armię nieumarłych. Piękna księżniczka, która jako ostatnia pozostała przy życiu, pragnie pokonać złe moce. W tym celu musi odnaleźć legendarnych ośmiu samurajów.

Legenda o ośmiu samurajach (1983), Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Alibi doskonałe (1960)

  • Wielka Brytania
  • 1h i 23 min

Film opowiada o grupie skazańców, którzy planują dokonanie kolejnego napadu rabunkowego. Mężczyźni chcą wymknąć się niepostrzeżenie z więzienia, aby następnie do niego wrócić. Ich plan zakłóca jednak przybycie nowego naczelnika placówki.

Alibi doskonałe (1960), Legenda o ośmiu samurajach, Intruz i inne - propozycje w FlixClassic na weekend
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!