Który serial Marvela zadebiutuje w 2024 roku jako pierwszy? Znamy datę premiery

Radosław Krajewski
2023/09/30 19:40
0
0

Nowy serial Marvela pojawi się już na początku 2024 roku na Disney+.

Na początku września dowiedzieliśmy się, że Marvel przesunął debiuty wszystkich swoich seriali. Tym samym drugi sezon Lokiego będzie ostatnią tegoroczną premierą serialu z MCU na Disney+. Na szczęście fani uniwersum nie będą musieli długo czekać na pojawienie się nowej superbohaterskiej produkcji. Na stronie US Copyright Catalog możemy znaleźć informację, że następny serial Marvela zadebiutuje już 10 stycznia 2024 roku.

Który serial Marvela zadebiutuje w 2024 roku jako pierwszy? Znamy datę premiery

Echo zadebiutuje na Disney+ już w styczniu

Tego dnia na Disney+ pojawi się cały pięcioodcinkowy sezon Echo. W ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że liczba epizodów serialu została skrócona, aby poprawić tempo akcji. Studio wciąż nie potwierdziło tych doniesień, ale jeżeli styczniowa data premiery zostanie utrzymana, wkrótce Marvel powinien odkryć pierwsze karty dotyczące debiutu Echo.

GramTV przedstawia:

Za Echo odpowiada Marion Dayre, która wcześniej pracowała nad The Act i Zadzwoń do Saula. W obsadzie znaleźli się: Alaqua Cox, Vincent D'Onofrio, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Graham Greene, Cody Lightning, Charlie Cox, Devery Jacobs i Zahn McClarnon.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!