Który członek Avengers jest najpotężniejszy? Producent Marvela odpowiada

Radosław Krajewski
2022/03/12 18:30
1
1

Czyżby wreszcie miały zakończyć się dyskusje o najpotężniejszych bohaterach w MCU?

Po każdej kolejnej części Avengers w sieci pojawiały się dyskusje fanów, które miały wyłonić najpotężniejszą postać z uniwersum Marvela. Po Wojnie bez granic mocno urosły notowania Thora, zaś po Końcu gry Scarlet Witch, zaś Hulk z powodu odniesionych ran i przybyciu inteligencji spadł w rankingu. Teraz do sprawy odniósł się producent Richie Palmer, który w wiosennym wydaniu magazynu D23 Disneya zdradził, którzy superbohaterowie z MCU są najpotężniejsi.Który członek Avengers jest najpotężniejszy? Producent Marvela odpowiadaPalmer wskazał, że jego zdaniem najsilniejszymi postaciami są Doktor Strange, oraz wspomniana wcześniej Scarlet Witch. Absolutnie nie można dziwić się tym wyborom, gdyż Strange dzięki swojej magii, a także Oku Agamotto, mógł sprawdzić wszystkie możliwe scenariusze w walce z Thanosem. Tytan okazał się również bezsilny w starciu z żądną zemsty Wandą Maximoff, która w pojedynkę pokonałaby Thanosa, gdyby ten nie uciekał się do nieczystych sztuczek.

Z tego właśnie powodu jest to naprawdę ekscytujące. Są prawdopodobnie dwoma najbardziej – jeśli nie najpotężniejszymi – istotami w MCU. Zebranie ich razem było tylko kwestią czasu, a robimy to w całkiem zabawny i wyjątkowy sposób – powiedział Palmer odnośnie pojawienia się obu postaci w Doktor Strange w multiwersum obłędu.

GramTV przedstawia:

Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, to Doktor Strange stoczy pojedynek ze Scarlet Witch i wtedy poznamy ostatecznie rozstrzygnięcie, kto zostanie najpotężniejszym Avengersem w MCU. Kogo typujecie jako zwycięzcę tego pojedynku?

Komentarze
1
Marvel-Maniak
Gramowicz
26/03/2022 12:02

Doctor Strange jest najsilniejszy to proste ツ