Kto zagra Doktora Dooma w Fantastycznej Czwórce? Fani mają faworyta, ale inny aktor zgłosił się do roli

Radosław Krajewski
2024/02/15 13:30
0
0

Marvel może wybrać między aktorem, który jest chętny do roli lub spełnić życzenie fanów i postarać się o angaż tego aktora.

Po wielu miesiącach spekulacji i plotek Marvel zrobił wszystkim fanom walentynkowy prezent i ujawnił oficjalną główną obsadę Fantastycznej Czwórki. Potwierdzono, że Pedro Pascal wcieli się w Reeda Richardsa, a w jego ukochaną Susan Storm zagra Vanessa Kirby. Akcja filmu będzie rozgrywać się w latach 60. XX wieku, ale nie otrzymamy kolejnego origin story Pierwszej Rodziny Marvela. Nie wiadomo, kto będzie głównym złoczyńcą w filmie, ale widzowie liczą na pojawienie się Doktora Dooma. Fani od dawna mają swój typ do roli Victora von Dooma, ale inny aktor zgłosił się, aby zagrać słynnego antagonistę.

Kto zagra Doktora Dooma w Fantastycznej Czwórce? Fani mają faworyta, ale inny aktor zgłosił się do roli
Foto: Phil Noto

Fantastyczna Czwórka – Ben Mendelsohn zgłasza się do roli Doktora Dooma

Ben Mendelsohn w najnowszym wywiadzie dla GQ oznajmił, że jest gotowy zagrać Doktora Dooma w uniwersum Marvela. Aktor obecnie promuje swój serial Nowy styl dla Apple TV+, a w rozmowie padło pytanie o kolejną wielką franczyzę, w której Mendelsohn mógłby wziąć udział. Wcześniej zagrał w takich filmach, jak Mroczny Rycerz powstaje, Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, czy Kapitan Marvel, w której wcielił się w Talosa. Jego postać jednak zginęła w serialu Tajna Inwazja, więc aktor mógłby powrócić do MCU w nowej roli.

Oddałbym oczy i zęby, żeby zagrać Doktora Dooma. Myślę, że Doktor Doom to wspaniała, nieoczywista postać Marvela, którą można i należy wprowadzić do uniwersum. Ale na razie jest jak jest.

Fani mają jednak innego kandydata do tej roli. Ich wybór padł na Cilliana Murphy’ego i pod oficjalnym postem Marvela ogłaszającym obsadę Fantastycznej Czwórki pojawiło się wiele próśb, aby to właśnie aktor znany ostatnio z Oppenheimera dołączył do MCU. Wybrane komentarze znajdziecie poniżej.

A teraz weźmy Cilliana Murphy’ego do roli Doktora Dooma.

Wczytywanie ramki mediów.

Czekam, aż obsadzą Cilliana Murphy’ego w roli Doktora Dooma. Nie ma innego wyboru……

Wczytywanie ramki mediów.

Obsadźcie Cilliana Murphy’ego w roli Doktora Dooma

Wczytywanie ramki mediów.

Wszystko, co chcę usłyszeć, to Cillian Murphy grający VICTORA VON DOOMA

Wczytywanie ramki mediów.

Wszystko, czego teraz potrzebujemy, to Cillian Murphy w roli Doktora Dooma, a to się raczej nie wydarzy. Marvel powrócił.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!