Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Kto wcieli się w główną bohaterkę GTA 6? Ujawniono nazwisko aktorki

Radosław Krajewski
2022/09/24 15:00

W serwisie IMDb pojawiła się wzmianka dotycząca roli w GTA 6.

Plotki o pierwszej grywalnej bohaterce w Grand Theft Auto VI pojawiły się już kilka miesięcy temu, ale dopiero pod koniec lipca bieżącego roku potwierdził je Jason Schreier. Również niedawny wyciek około 90 materiałów z wczesnej wersji gry zapewnił fanów, że będą mogli pokierować protagonistką. Nieoczekiwanie w serwisie IMDb pojawiła się wzmianka o aktorce, która wcieli się w bohaterkę. Okazuje się, że niedawne doniesienia mogą okazać się prawdziwe i w tej roli zobaczymy Alexandrę Echavarri.

Kto wcieli się w główną bohaterkę GTA 6? Ujawniono nazwisko aktorki

Alexandra Echavarri – filmografia

Portorykańska 23-letnia aktorka nie ma zbyt dużego dorobku. Wystąpiła w tylko jednym pełnometrażowym filmie zatytułowanym Attraction to Paris z 2021 roku. Wcześniej zagrała w kilku krótkometrażowych produkcjach, a także reklamie marki samochodów Nissan. W GTA VI Alexandra Echavarri ma wcielić się w postać imieniem Lucia.

GramTV przedstawia:

Warto zwrócić również uwagę na podaną na IMDb datę premiery nadchodzącej gry Rockstar Games. Oczywiście może być to jedynie data sugerowana, ale już wcześniej pojawiały się doniesienia, że na premierę szóstej odsłony Grand Theft Auto możemy poczekać kilka lat, więc debiut produkcji wyznaczony na 2025 rok nie powinien nikogo dziwić.

Alexandra Echavarri – filmografia, Kto wcieli się w główną bohaterkę GTA 6? Ujawniono nazwisko aktorki
Twistedvoxe
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!