Królewna Śnieżka będzie liderką. Rachel Zegler opowiada o swojej roli w aktorskim remake’u

Radosław Krajewski
2023/11/22 14:10
2
0

Aktorka przyznała, że w remake’u Śnieżka będzie inną bohaterką od tej znanej z animacji.

Nowa wersja Królewny Śnieżki od Disneya nie pojawi się w przyszłym roku. Wytwórnia postanowiła przesunąć datę premiery o rok ze względu na krytykę widzów. Disney zamierza naprawić Śnieżkę, wydając ogromne pieniądze, aby film nie stał się kolejną katastrofą studia. Na osłodę otrzymaliśmy pierwsze zdjęcie z filmu, które prezentuje tytułową bohaterkę i siedmiu krasnoludków. Po zakończeniu strajku aktorów Rachel Zegler mogła wziąć udział w promocji Igrzysk śmierci: Ballady ptaków i węży, gdzie podczas wywiadów odpowiadała na pytania o aktorską Królewnę Śnieżkę. Gwiazda Disneya odniosła się do swojej roli i zmian, jakie zajdą w jej bohaterce w porównaniu do animowanej wersji sprzed prawie dziewięćdziesięciu lat.

Królewna Śnieżka będzie liderką. Rachel Zegler opowiada o swojej roli w aktorskim remake’u

Rachel Zegler stworzyła Śnieżkę jako liderkę

Zegler przyznała, że jej Śnieżka będzie kimś w rodzaju liderki, co było nie tylko zamiarem aktorki, ale również scenarzystów. Dodatkowo bohaterka ma być dojrzalsza niż w animacji i zachowywać się „ze znacznie większym doświadczeniem”. Aktorka dodała, że jest to coś, z czym sama się utożsamia, dlatego cieszy się, że mogła coś więcej wnieść od siebie do tej kreacji.

Pojawiło się w niej coś z liderki, co bardzo mnie ucieszyło, gdyż scenarzyści chcieli, żeby taka była. Wywodzi się to z jej zachowania, ale odnajduje to w sobie przez cały film, za sprawą ludzi, którzy ją kochają i okazują jej miłość. Razem z reżyserem Marciem Webbem nazwaliśmy to otworzeniem jej trzeciego oka.

Jest kilka scen, w których zachowuje się jak ktoś, kto żyje znacznie dłużej niż ona, ma znacznie większe doświadczenie, i to jest coś, z czym się utożsamiam, coś, o czym słyszałam przez całe życie. Przeniesienie tego na tę postać, którą tak bardzo kocham i z którą spędziłam tyle czasu, to niesamowita rzecz dla mnie jako aktorki. Nie mogę się doczekać, aż ludzie będą mogli to zobaczyć.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Śnieżki jest Marc Webb, twórca dwóch części Niesamowitego Spider-Mana. W obsadzie znaleźli się: Rachel Zegler, Gal Gadot, Ansu Kabia, Martin Klebba, Andrew Burnap oraz Colin Michael Carmichael.

Przypomnijmy, że Śnieżka zadebiutuje w kinach dopiero 21 marca 2025 roku.

Komentarze
2
Yarod
Gramowicz
22/11/2023 17:04

O M G. Jeżeli "bycie liderką" oznacza w tych smutnych jak ... czasach, bycie arogancką roszczeniową i pełną ignorancji to ja nie zazdroszczę sobie i innym przyszłego świata, a swoje wlasne doświadczenia chyba schowam do szafy albo wymaze z głowy czy coś. Masakra.

Inna rzecz że na siłę wpychanie tego do historii z gotowym morałem to też znak tych chorych czasów.

wolff01
Gramowicz
22/11/2023 14:50

Ta młoda kobieta ma strasznie wysokie mniemanie o sobie. 22 latka wychowana pod kloszem Hollywood będzie opowiadać o życiowym doswiadczeniu :D Może dlatego że każdy jej kolejny film to wielka klapa?

No cóż, strajk aktorów się zakończył i ku rozpaczy Disneya Zegler znowu może się publicznie wypowiadać...