Śnieżka na pierwszym zdjęciu z filmu. Te krasnoludki musicie zobaczyć na własne oczy

Radosław Krajewski
2023/10/27 20:55
3
0

Disney opóźnił premierę filmu o rok.

Prawdziwe trzęsienie ziemi w kalendarzu premier hollywoodzkich wytwórni. Studia właśnie zaczęły zmieniać daty premier swoich filmów z powodu trwającego nadal strajku aktorów. Wygląda więc na to, że do porozumienia nie dojdzie w najbliższym czasie i wytwórnie zaczęły już przesuwać swoje przyszłoroczne produkcje. Jedną z największych ofiar nowego harmonogramu jest aktorska wersja Królewny Śnieżki i Siedmiu krasnoludków. Disney poinformował, że Śnieżka nie trafi do kin w 2024 roku.

Śnieżka na pierwszym zdjęciu z filmu. Te krasnoludki musicie zobaczyć na własne oczy

Śnieżka opóźniona o rok, ale z pierwszym zdjęciem z filmu

Śnieżka została opóźniona o rok. Pierwotnie film miał pojawić się 22 marca 2024 roku, ale na premierę będziemy musieli poczekać do 21 marca 2025 roku. Również animowany Elio od studia Pixar nie trafi 1 marca 2024 roku, ale dopiero 13 czerwca 2025 roku.

Swoją datę premiery stracił film Magazine Dreams z Jonathanem Majorsem w głównej roli. Produkcja miała zadebiutować w kinach w grudniu bieżącego roku. Decyzja została jednak podjęta ze względu na problemy prawne aktora. Majors ma stanąć przed sądem dopiero 29 listopada.

GramTV przedstawia:

Na osłodę oczekiwania na premierę Śnieżki Disney zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcie pochodzące z filmu. Możemy na nim zobaczyć, jak Rachel Zegler prezentuje się w pełnym stroju królewny Śnieżki. Większe wrażenie, choć niekoniecznie pozytywne, wywołuje siedmiu krasnoludków. Wbrew poprzednim plotkom, że tym razem nie będą to krasnoludki, Disney postanowił uciąć te spekulacje i możemy zobaczyć, jak prezentują się aktorskie odpowiedniki animowanych bohaterów.

Reżyserem Śnieżki jest Marc Webb, twórca obu części Niesamowitego Spider-Mana. W obsadzie znaleźli się: Rachel Zegler, Gal Gadot, Ansu Kabia, Martin Klebba, Andrew Burnap oraz Colin Michael Carmichael.

Śnieżka opóźniona o rok, ale z pierwszym zdjęciem z filmu, Śnieżka na pierwszym zdjęciu z filmu. Te krasnoludki musicie zobaczyć na własne oczy
Komentarze
3
FromSky
Gramowicz
27/10/2023 23:43

Krasnoludki mogą co prawda cierpieć na dolinę niesamowitości jak w nocy wigilijnej i polar express ale przynajmniej nie wyglądają jak zgraja studentów robiących na odpierdziel teatrzyk na zaliczenie bo tak to wyglądało

sc
Gramowicz
27/10/2023 22:28

Czyli krasnoludki są nadal krasnoludkami.  Ten mały chłopek z Gry o Tron niczego nie wywalczył.

wolff01
Gramowicz
27/10/2023 21:24

No nie wierzę :D Krytyka ich tak zaorała że totalnie zmienili koncepcję krasnoludków :D
Trwa Wczytywanie