KOTOR 2 już grywalny na Nintendo Switch. Twórcy uporali się z irytującym błędem

Mikołaj Ciesielski
2022/07/02 17:00
0
0

Produkcja doczekała się aktualizacji, która eliminuje problem uniemożliwiający ukończenie kampanii fabularnej.

KOTOR 2 już grywalny na Nintendo Switch. Twórcy uporali się z irytującym błędem

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o błędzie w grze Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords w wersji Nintendo Switch, który uniemożliwiał użytkownikom wspomnianej platformy ukończenie kampanii fabularnej. Aspyr Media zapewniało wówczas, że deweloperzy zdają sobie sprawę z istnienia problemu i pracują nad jego rozwiązaniem. Twórcy dotrzymali słowa i dzięki najnowszej aktualizacji uporali się z irytującym bugiem.

Wspomniany błąd pojawiał się podczas scenek przerywnikowych w trakcie lądowania na Onderonie. Użytkownicy Nintendo Switch informowali, że gra za każdym razem zalicza wówczas tzw. crasha, przez co gracze nie mogli zapoznać się z pełną historią. Na szczęście problem został już zażegnany.

Patch skupia się także na naprawie dwóch innych błędów, a pełny opis aktualizacji znajdziecie pod tym adresem. Deweloperzy zachęcają również graczy do zgłaszania kolejnych problemów poprzez wypełnienie formularza na oficjalnej stronie firmy Aspyr.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords zadebiutowało na rynku pod koniec 2004 roku na konsoli Xbox. W lutym 2005 roku produkcja doczekała się również wersji na PC. Obecnie tytuł dostępny jest także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android oraz wspomnianym Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!