KOTOR 2 zadebiutował na Nintendo Switch, ale gracze nie mogą ukończyć kampanii

Mikołaj Ciesielski
2022/06/21 12:15
0
0

Wydawca zapewnia, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniem problemu.

KOTOR 2 zadebiutował na Nintendo Switch, ale gracze nie mogą ukończyć kampanii

8 czerwca na konsolach Nintendo Switch zadebiutowała gra Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords. Niestety posiadacze wspomnianej platformy nie mogą w pełni cieszyć się produkcją. Okazuje się bowiem, że w grze występuje błąd uniemożliwiający ukończenie kampanii fabularnej. Po jednym z przerywników filmowych podczas lądowania na Onderonie tytuł za każdym razem zalicza tzw. crash.

Jeden z fanów postanowił zapytać za pośrednictwem Twittera, czy twórcy zdają sobie sprawę z istnienia opisanego problemu. Firma Aspyr Media – wydawca gry – zapewniła, że błąd uniemożliwiający ukończenie kampanii w Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords na Nintendo Switch jest znany, a deweloperzy pracują nad usunięciem buga.

Aspyr poinformowało, że błąd zostanie usunięty w kolejnej aktualizacji. Niestety firma nie ujawniła, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianego patcha. Posiadaczom konsoli Nintendo Switch nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na zapowiedzianą przez wydawcę „łatkę”.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords zadebiutowało na rynku pod koniec 2004 roku na konsoli Xbox. W lutym 2005 roku produkcja doczekała się również wersji na PC. Obecnie tytuł dostępny jest także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android oraz wspomnianym Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!