Jeszcze jeden zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy. Sauron i Barlog zaprezentowani

Radosław Krajewski
2022/07/23 12:40
1
0

Amazon udostępnił kolejny zwiastun nadchodzącego serialu fantasy.

Najnowszych produkcji Amazon Prime Video nie zabrakło podczas San Diego Comic-Con. Platforma przygotowała panel poświęcony Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy, gdzie zaprezentowali najnowszy zwiastun swojego najdroższego serialu. Materiał prezentuje wiele nowych scen, które nie znalazły się w poprzedniej zapowiedzi, która pojawiła się raptem kilka dni wcześniej. Trailer zawiera kilka niespodzianek, w tym Barloga z kopalni Morii, oraz samego Saurona. Najnowszy zwiastun Pierścieni władzy zobaczycie poniżej.

Jeszcze jeden zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy. Sauron i Barlog zaprezentowani

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – najnowszy zwiastun z San Diego Domic-Con

Serial przedstawi wydarzenia z Drugiej Ery Śródziemia. Historia rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni, i zaprezentuje epokę, w której powstawały wielkie mocarstwa, królestwa okryte chwałą zaczynały popadać w ruinę, wielcy bohaterowie byli wystawiani na próbę, nadzieja zawisła na włosku, a największy czarny charakter, który kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, zagroził, że pokryje cały świat ciemnością. Serial rozpoczyna się w czasach względnego pokoju i podąża za szeregiem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, którzy zmierzą się z przerażającym złem ponownie pojawiającym się w Śródziemiu. Od najciemniejszych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów Londonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy – te królestwa i postacie stworzą spuściznę, która będzie żyła długo po nich.

GramTV przedstawia:

Twórcami serialu są Patrick McKay oraz John D. Payne, którzy wcześniej pracowali jako scenarzyści nad Star Trek: W nieznane. W obsadzie serialu znaleźli się: Morfydd Clark, Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Ismael Cruz Córdova, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi,, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman oraz Sara Zwangobani.

Pierwszy odcinek Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje na Amazon Prime Video już 2 września 2022 roku. Cały debiutancki sezon będzie liczył 8 odcinków.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – najnowszy zwiastun z San Diego Domic-Con, Jeszcze jeden zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy. Sauron i Barlog zaprezentowani
Komentarze
1
jeremyarch
Gramowicz
24/07/2022 12:12

heh, robiliście SEO przed użyciem słowa 'Barlog' i dało lepsze rezultaty niż poprawne w adnym kontekście 'Balrog'?

Ciekawe co na to Cory :D