Kolejny abonament z podwyżką ceny. Tym razem mowa o GTA+

Patrycja Pietrowska
2024/04/13 17:00
0
0

Rockstar Games aktualizuje cennik GTA+.

Kilka dni temu Electronic Arts zaktualizowało swój cennik, podnosząc ceny za EA Play i EA Play Pro. Jak się jednak okazuje, to nie koniec podwyżek w świecie abonamentów. Okazuje się, że więcej zapłacimy również za GTA+.

Kolejny abonament z podwyżką ceny. Tym razem mowa o GTA+

GTA+ z podwyżką ceny

GTA+ to płatny abonament, który oferuje posiadaczom ekskluzywne korzyści, w tym między innymi walutę w grze, wczesny dostęp do pojazdów czy dodatkowe samochody. Ponadto gracze mogą otrzymać stroje, oznaczenia i inne elementy kosmetyczne, a także otrzymać zniżki na nieruchomości czy auta. Do tej pory miesięcznie trzeba było zapłacić za usługę 26,99 zł, jednak Rockstar zaktualizował właśnie cennik.

GramTV przedstawia:

Jak się okazuje, od teraz gracze zapłacą za GTA+ 36 zł. Nowa cena widnieje już między innymi w Xbox Store oraz w sklepie PlayStation i obowiązywać będzie nowych użytkowników. Obecni abonenci mogą spodziewać się podwyżki od 11 czerwca.

Na koniec warto przypomnieć, że ostatnio do oferty usługi GTA+ trafiło Red Dead Redemption – abonament obejmuje również wybrane tytuły od Rockstar Games. Subskrybenci otrzymali dostęp do podstawowej wersji gry, a także do zestawu Undead Nightmare.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!