Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Kolejne zdjęcia z Avatara 2. Zaskakująca rola Sigourney Weaver

Radosław Krajewski
2022/07/02 14:00

Pojawiły się następne nowe zdjęcia z drugiej części Avatara.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że w magazynie Empire pojawiły się nowe zdjęcia z Avatara: Istoty wody, na których zaprezentowano postać graną przez Kate Winslet. Na nową porcję świeżych ujęć z filmu nie musieliśmy długo czekać. Empire podzieliło się szczegółami roli Sigourney Weaver. Jak możemy zauważyć na poniższych zdjęciach, bohaterka gra zupełnie inną postać. Weaver wciela się w Kiri, która jest Na’vi. Młoda bohaterka jest przybraną córką Jake’a i Neytiri.

Kolejne zdjęcia z Avatara 2. Zaskakująca rola Sigourney Weaver

Myślę, że prawie wszyscy pamiętamy, co czuliśmy jako nastolatkowie. Byłam bardzo wysoka, kiedy miałam 11 lat. Czułam to samo u Kiri, która często czuje się niezręcznie. Szuka tego, kim jest. Byłam zachwycona, że Jim [Cameron] rzucił mi to wyzwanie – powiedziała Sigourney Weaver.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Edie Falco, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis i CJ Jones.

Avatar: Istota wody zadebiutuje w polskich kinach 16 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!