Kolejna gra za darmo na PC w Epic Games Store. Wiemy, jaki prezent pojawi się za tydzień (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2024/02/22 17:00
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać kontynuację bestsellerowej platformówki.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Super Meat Boy Forever. Za tydzień natomiast wszyscy użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać Aerial_Knights Never Yield.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to oznacza, że użytkownicy komputerów osobistych będą mogli odebrać kolejny prezent od Epic Games. Początkowo gracze PC mieli otrzymać dzisiaj za darmo aż trzy gry, ale oferta uległa zmianie i ostatecznie w Epic Games Store – podobnie jak tydzień temu – zostanie dziś udostępniony wyłącznie jeden tytuł. Na wspomnianej platformie bez dodatkowych kosztów będzie można pobrać Super Meat Boy Forever, czyli kontynuację bestsellerowego Super Meat Boy od studia Team Meat.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z tradycją Super Meat Boy Forever będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store po 17:00 czasu polskiego. Jak zawsze na dodanie produkcji do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Kolejna gra za darmo na PC w Epic Games Store. Wiemy, jaki prezent pojawi się za tydzień (Aktualizacja)

Więcej gier na PC za darmo w Epic Games Store

Na koniec warto przypomnieć również o prezencie z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępny w Epic Games Store jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu użytkownicy komputerów również otrzymali od Epic Games jedną darmówkę w postaci Dakar Desert Rally.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!