Kolejna darmowa gra na PC w Epic Games Store. Plotki się potwierdziły (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 17:01
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać nowy prezent od Epic Games.

Aktualizacja: Plotki po raz kolejny się potwierdziły. Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać dostępne za darmo Midnight Ghost Hunt. Za tydzień gracze PC otrzymają kolejny tajemniczy prezent.

Oryginalna wiadomość: Dziś czwartek, a także Dzień Dziecka, a to oznacza kolejny prezent od Epic Games. Użytkownicy komputerów osobistych już za kilka godzin będą mogli bez dodatkowych kosztów odebrać trzecią produkcję rozdawaną w ramach trwającej w Epic Games Store Mega Wyprzedaży. Platforma nie ujawniła oficjalnie tytułu kolejnej darmówki, ale według nieoficjalnych informacji w ręce graczy PC trafi dziś Midnight Ghost Hunt – pierwszoosobowa gra akcji skupiająca się na rozgrywce w asymetrycznym trybie multiplayer, w którym gracze wcielają się w duchy oraz polujących na nich łowców. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to Midnight Ghost Hunt odbierzecie za darmo w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Na skorzystanie z oferty będziecie mieć równy tydzień.

Kolejna darmowa gra na PC w Epic Games Store. Plotki się potwierdziły (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store.

Nie zapomnijcie również o prezencie z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Tydzień temu użytkownicy komputerów osobistych również otrzymali od Epic Games Store jedną darmową grę w postaci Fallout: New Vegas Ultimate Edition.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!