Kolejna darmowa gra na GOG-u. Następny prezent do odebrania na PC

Radosław Krajewski
2023/03/31 16:45
1
1

Ostatni prezent w ramach Wiosennych Wyprzedaży.

Zgodnie z wczorajszymi informacjami w sklepie internetowym GOG.com rozpoczęła się promocja na ostatnia darmową grę w ramach Wiosennych Wyprzedaży. Tym razem w prezencie odbierzecie grę Deep Sky Derelicts. Wyjątkowo oferta jest dłuższa, niż przy poprzednich rozdawnictwach i produkcję studia Snowhound Games odbierzecie przez cztery najbliższe dni, czyli do 3 kwietnia do godziny 15:00.

Kolejna darmowa gra na GOG-u. Następny prezent do odebrania na PC

Stwórz oddział maksymalnie trzech najemników i zarządzaj nim, badając wraki statków znajdujące się w zasięgu twojej bazy. Podczas eksploracji wraków w poszukiwaniu sprzętu i informacji napotkasz przyjaźnie nastawionych mieszkańców i kupców, ale także przeróżnych nieprzyjaciół. Pokonaj ich w taktycznych starciach turowych, które urozmaicają losowe karty działań bojowych, zbieraj doświadczenie dla siebie i załogi, zdobywaj na wrogach sprzęt, gromadź zapasy i ulepszaj wyposażenie w bazie. Statek matka pozwala leczyć rany i awansować najemników na wyższe poziomy, najmować nowych żołnierzy, wyposażać ich w coraz lepszy sprzęt, a także uzupełniać zasilanie systemów podtrzymywania życia.

Następny prezent dla graczy na PC

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem darmowego Deep Sky Derelicts, to grę znajdziecie pod tym adresem, gdzie będziecie mogli przypisać ją do swojego konta.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
31/03/2023 17:12

Dodane.