Klimatyczne Banishers: Ghosts of New Eden z datą premiery

Jakub Smolak
2023/07/13 15:45
0
0

To nowa gra cenionego studia DONTNOD Entertainment, które odpowiada za Life is Strange oraz Vampyr.

Na początku czerwca deweloperzy z DONTNOD Entertainment oddali w ręce graczy zwiastun produkcji zatytułowanej Banishers: Ghosts of New Eden. Teraz twórcy podzielili się zupełnie nowym wideo oraz zdradzili datę premiery swojej najnowszej gry. Zachęcamy do zapoznania się z trailerem, który zwiastuje bardzo klimatyczną przygodę.

Klimatyczne Banishers: Ghosts of New Eden z datą premiery

Banishers: Ghosts of New Eden otrzyma edycję kolekcjonerską

Jak poinformowano za pośrednictwem wideo, do świata Banishers: Ghosts of New Eden będziemy mogli przenieść się 7 listopada. W tym miejscu warto zaznaczyć również, że gra zmierza na PC oraz konsole Xbox Series S/X i PlayStation 5. Na końcu możemy zobaczyć także krótkie ujęcie, na którym widać zawartość edycji kolekcjonerskiej.

New Eden, rok 1695. Antea Duarte i Red mac Raith są kochankami i Pogromcami – łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żywych przed zagrożeniem ze strony widm i upiorów. Po ich katastrofalnej ostatniej misji Antea zostaje śmiertelnie ranna, stając się jednym z duchów, których nienawidzi. W nawiedzonej dziczy Ameryki Północnej para desperacko szuka sposobu na rozwiązanie tej sytuacji – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Banishers: Ghosts of New Eden to RPG akcji, w której fabuła prowadzona będzie w taki sposób, by w trakcie zabawy gracz musiał stanąć przed wieloma trudnymi wyborami. Wcielając się w postaci Pogromców, staniemy się częścią społeczności regionu New Eden, gdzie będziemy rozwiązywać przypadki nawiedzenia w mistycznym i pełnym sekretów świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!