Kiedy ruszają serwery Diablo IV? Konkretna data preloadu i wczesnego dostępu

Radosław Krajewski
2023/05/28 14:00
0
0

Wszystkie najważniejsze informacje o premierze czwartej części Diablo.

W ostatnich dniach Blizzard zaprezentował kilka nowych zwiastunów Diablo IV, w tym jeden aktorski od Chloe Zhao, reżyserki Nomadland i Eternals. Teraz firma podzieliła się szczegółami premierami swojej nadchodzącej gry, w tym konkretnej daty wraz z godziną wcześniejszego pobrania gry, a także startu serwerów dla osób, które zdecydowały się kupić jedną z wyższych edycji Diablo IV, dzięki czemu będą mogli wejść do świata Sanktuarium na kilka dni przed innymi.

Kiedy ruszają serwery Diablo IV? Konkretna data preloadu i wczesnego dostępu

Diablo IV – od kiedy będzie można grać?

Blizzard udostępni możliwość wcześniejszego pobrania gry na 48 godzin przed startem wczesnego dostępu, czyli już w najbliższą środę, 31 maja o 1:00 polskiego czasu. Preload dostępny będzie tego dnia na wszystkich platformach, na których dostępna będzie gra.

Wczesny dostęp do Diablo IV ruszy już 2 czerwca o 1:00 w nocy czasu polskiego. Przypomnijmy, że przedpremierowo będą mogły zagrać te osoby, które kupiły edycję Digital Deluxe lub Ultimate Edition.

Diablo IV – od kiedy będzie można grać?, Kiedy ruszają serwery Diablo IV? Konkretna data preloadu i wczesnego dostępu

GramTV przedstawia:

Z kolei właściwa premiera Diablo IV została zaplanowana na 6 czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego. Wszystkie szczegóły znajdziecie na poniższej mapie.

Przypomnijmy, że Diablo IV zadebiutuje na rynku już 6 czerwca. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!