Kiedy poznamy dokładną datę premiery Forza Motorsport? Phil Spencer odpowiada

Mikołaj Ciesielski
2023/01/30 09:15
0
0

Wygląda na to, że miłośnicy serii muszą uzbroić się w jeszcze nieco cierpliwości.

Kiedy poznamy dokładną datę premiery Forza Motorsport? Phil Spencer odpowiada

Podczas pokazu Xbox Developer_Direct mieliśmy okazję zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z Forza Motorsport. Nie otrzymaliśmy jednak informacji o dacie premiery, a w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o opóźnieniu debiutu produkcji. Tymczasem głos w sprawie postanowił zabrać Phil Spencer – szef marki Xbox – który podkreślił, że ekipa Turn 10 Studios ciężko pracuje, aby dostarczyć na rynek jak najwyższej jakości produkcję.

Forza Motorsport na pewno zadebiutuje w 2023 roku – obiecuje Phil Spencer

Niestety przedstawiciel Microsoftu w trakcie rozmowy z IGN nie chciał ujawnić nawet przybliżonego terminu premiery gry Forza Motorsport. Spencer zdaje sobie jednak sprawę z pytań dotyczących debiutu wspomnianej produkcji, ponieważ na Xbox Developer_Direct ujawniono jedynie, że gra ukaże się w 2023 roku. Wygląda jednak na to, że fani mogą spać spokojnie.

Szef marki Xbox zaznaczył, że zarówno dla Microsoftu, jak i deweloperów z Turn 10 Studios na pierwszym miejscu znajduje się jakość produkcji. Dlatego też zdecydowano, że dokładna data premiery gry Forza Motorsport zostanie ujawniona bliżej zaplanowanego debiutu. Podczas Xbox Developer_Direct twórcy oraz amerykańska firma chcieli natomiast podkreślić, że tytuł ukaże się w tym roku.

Miłośnikom serii nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji i materiałów z gry Forza Motorsport. Pozostaje mieć również nadzieje, że Microsoft oraz ekipa Turn 10 Studios nie będzie nas trzymać zbyt długo w niepewności i w nadchodzących tygodniach podzieli się szczegółami na temat daty premiery.

Na koniec warto przypomnieć, że Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja Turn 10 Studios ma zaoferować „najpiękniejszą i najbardziej fotorealistyczną grafikę”, a wszystko to dzięki technologii ray tracing.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!