Kelly Reilly zmierzyła się na planie Yellowstone z prawdziwymi wilkami

Krzysztof Żołyński
2023/10/23 10:05
0
0

Drama rozgrywająca się wokół zakończenia Yellowstone była już opisywana na wszelkie możliwe sposoby. Jednak poza nią docierają czasami ciekawe wieści zza kulis produkcji. Tym razem jest ciekawy smaczek na temat Kelly Reilly, grającą Beth Dutton.

Beth Dutton jest córką Johna Duttona III, którego zagrał Kevin Costner. Jako dziecko przeżyła trudne chwile, obserwując, jak na jej oczach umiera matka. Teraz jest silną kobietą, finansistką i staje w obronie ojca. Jej postać już w pierwszym sezonie została wystawiona na jeszcze jedną próbę. Z pewnością pamiętacie scenę, w której staje oko w oko z wilkami.

Kelly Reilly zmierzyła się na planie Yellowstone z prawdziwymi wilkami

Okazuje się, że ta dramatyczna scena była również intensywnym przeżyciem dla Kelly Reilly. Producenci zdecydowali, że aktorka stanie przed prawdziwymi wilkami. Nie, nie dorabiano ich w postprodukcji. W tym odcinku Beth wysiada z samochodu, w którym siedzi z Ripem, i biegnie prosto na wilki, krzycząc na nie.

Kelly Reilly – tańcząca z wilkami

Ekipa produkcyjna zrezygnowała z udziału komputera i postawiła aktorkę przed prawdziwymi zwierzętami. Kiedy Reilly dowiedziała się o tym i zapytała załogę, czy to dobry pomysł, usłyszała, że będzie bezpiecznie.

Załoga powiedziała: nie martw się. Mamy te niewidzialne kawałki sznurka, więc jeśli na ciebie pobiegną, potkną się.

GramTV przedstawia:

Oczywiście wiadomo, że nad stadem wilków pracowali eksperci i wszystko było przygotowane, niemniej jednak to wciąż zwierzęta i z pewnością człowiekowi przełącza się zapadka z napisem „zagrożenie”. Całkiem możliwe, że taki właśnie cel realizatorów i chcieli z niej wykrzesać maksimum realizmu, ukazując jednocześnie silny charakter Beth.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!