Keanu Reeves chce zagrać tego superbohatera w MCU. Ale może być z tym problem

Radosław Krajewski
2023/03/06 13:00
1
0

Przynajmniej chwilowo ta rola jest już obsadzona.

Keanu Reeves od wielu lat łączony jest z uniwersum Marvela, ale jak dotąd studio nie ustaliło żadnych warunków z aktorem. Jeszcze w październiku ubiegłego roku Reeves ujawnił, że jest gotowy wcielić się w Ghost Ridera, ale nie wydaje się, aby na tym etapie rozwoju MCU ta postać miałaby się pojawić. Okazuje się jednak, że to nie jedyny bohater, którym zainteresowany jest gwiazdor. Podczas sesji AMA na Reddicie aktor został zapytany, czy kiedyś żałował nieprzyjęcia którejś z ról. Odparł, że nigdy mu się to nie zdarzyło, niespodziewanie rozwijając odpowiedź o swoją wymarzoną rolę.

Keanu Reeves chce zagrać tego superbohatera w MCU. Ale może być z tym problem

Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a

Reeves przyznał, że od zawsze marzył, aby wcielić się w Wolverine’a. Chociaż nowy film z X-Menów jest bardziej niż pewny, to przynajmniej przez jakiś czas w Logana w MCU będzie wcielał się Hugh Jackman.

Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a, Keanu Reeves chce zagrać tego superbohatera w MCU. Ale może być z tym problem

GramTV przedstawia:

Aktor powróci do swojej popularnej roli w Deadpoolu 3. Według niedawnych doniesień ma zagrać nie tylko doskonale znanego Wolverine’a z serii filmów o mutantach, ale również w co najmniej jedna alternatywną wersję tego bohatera.

Keanu Reeves jako Wolverine to byłby ciekawy wybór, ale raczej mało prawdopodobne, aby aktor miał otrzymać tę rolę. Gwiazdor ma już 58 lat i raczej Marvel nie zaryzykuje, obsadzając w tej roli aktora starszego od Jackamana.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
06/03/2023 13:40

On ma ten sam problem co Jackman. Jackman nie miał nawet 50 lat jak zagrał tą postać ostatni raz. Stwierdził że jest za stary. Teraz ma 54 lata.

Reeves ma 58 lat. Więc jest jeszcze starszy jak Jackman.

Co Marvel i co fani potrzebują to znacznie młodszego aktora który mógłby zagrać tą postać przez długie lata. A nie brać kolejnego dziadka żeby sobie raz zagrał i żeby go wymienili.