Kaskader z ostrą krytyką za żart z Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Widzowie są zażenowani

Radosław Krajewski
2024/04/24 15:05
1
0

Najnowszemu filmowi Ryana Goslinga i Emily Blunt oberwało się za żart z burzliwego małżeństwa Deppa i Heard.

W pierwszy piątek maja w kinach zadebiutuje Kaskader, czyli nowa komedia akcji z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt. Produkcja zebrała bardzo wysokie oceny w pierwszych recenzjach, a niektóre osoby miały już okazję obejrzeć film na pokazach dla mediów. Okazuje się, że w historii znalazło się miejsce na żart z Johnny’ego Deppa i Amber Heard, których małżeńskie problemy zamieniły się w medialny proces, który został zakończony dopiero w czerwcu 2022 roku. Niektórzy widzowie zacytowali wspomnianą scenę, co wywołało burzę w mediach społecznościowych.

Kaskader z ostrą krytyką za żart z Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Widzowie są zażenowani

Kaskader – żart z Deppa i Heard zdenerwował widzów

We wspomnianym fragmencie Kaskadera bohaterka grana przez Hannah Waddingham wchodzi do przyczepy, która została zniszczona po odbywającej się w niej bójce. Postać po chwili stwierdza: „Wygląda tak, jakby Amber i Johnny właśnie tu byli”, co jest wyraźnym odniesieniem do przemocy domowej w małżeństwie Heard i Deppa.

Niektórzy komentujący dziwią się, że we współczesnych filmach wciąż pojawiają się żarty z przemocy domowej. Inni nie mogą uwierzyć, że bez żadnego celu zażartowano z Johnny’ego Deppa i Amber Heard w taki sposób. Część osób przyznaje, że czują się zażenowani takimi żartami.

Jest 2024, a my wciąż wrzucamy żarty o przemocy domowej w komediach akcji

Wczytywanie ramki mediów.

Boże, to tak bardzo wybiło mnie z rytmu oglądania filmu, że naprawdę nie było żadnego powodu, aby to powiedzieć. Prawie myślałam, że się przesłyszałam. Żenujące dla wszystkich zaangażowanych w ten film

Wczytywanie ramki mediów.

wyjątkowo kiepskie, jeśli faktycznie tracą czas w Kaskaderze, próbując naśmiewać się z Heed/Deppa. Jeśli to, co przeczytałam, jest prawdą, jaka jest z tego korzyść

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Kaskader zadebiutuje w kinach już 3 maja.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
24/04/2024 15:14

Mnie razi coś innego - że ludziom popier**** się w głowach i oburzają się o żart w komedii.

Wszystko wpisuje się pięknie w naszą nową rzeczywistość '2024, gdzie nie można nic na żaden temat powiedzieć, żeby ktoś się nie poczuł dotknięty.