Karol Krawczyk jako Wilk z Wall Street. Genialna przeróbka Miodowych lat

Radosław Krajewski
2023/11/29 16:50
0
0

Kolejna świetna parodia z wykorzystaniem scen z serialu Miodowe lata.

Kanał Trojtek, który specjalizuje się w parodiach filmów i seriali z wykorzystaniem fragmentów polskich sitcomów, takich jak Świat według Kiepskich, zaprezentował swój nowy projekt. Tym razem twórca pokazał, jak wyglądałaby polska wersja Wilka z Wall Street, czyli nominowanego do Oscara filmu Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio w głównej roli. Jednak w polskiej wersji popularnego filmu wystąpiłby Karol Krawczyk, a jego pomocnikiem w biznesowych szwindlach byłby Tadeusz Norek.

Karol Krawczyk jako Wilk z Wall Street. Genialna przeróbka Miodowych lat

Wilk z Wall Street, ale to Miodowe lata

Para głównych bohaterów Miodowych lat próbuje wzbogacić się na nielegalnym interesie, zarabiając na tym ogromne pieniądze. Ich tropem podąża FBI, a Krawczyk zaczyna panikować, skoro jednego z jego pracowników zaczęli ścigać nawet za marne sto złotych. Trojtek wykorzystał do swojej przeróbki najbardziej pamiętne sceny z Wilka z Wall Street, a także fragmenty kultowego polskiego serialu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że nowa seria Miodowych lat jest już w przygotowaniu. Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane, ale do serialu powróci Cezary Żak i Artur Barciś. Nie podano, kiedy nowe odcinki zadebiutują w telewizji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!